Dental Tree na CEDE: pierwsza taka aplikacja dla dentystów!

ms
20-09-2018, 08:45
Każda branża, a więc oczywiście także stomatologiczna, lubi nowości. Oto ona. Firma Dental Tree, realizująca internetową sprzedaż materiałów dla lekarzy dentystów, uruchomiła aplikację na smartfony, dzięki której można w dowolnej chwili, w wyjątkowo łatwy sposób realizować zakupy. To nie koniec nowości, kolejna powinna być nie mniej interesująca dla lekarzy dentystów, również tych którzy odwiedzą odbywające się właśnie targi CEDE.

Algorytm postępowania jest wyjątkowo prosty i zawiera się w dwóch krokach.

1) Pobierz aplikację z Appstore lub Google Play

2) Zainstaluj tę aplikację na telefonie, składaj zamówienia po wyjątkowo niskich cenach (prawdopodobnie najniższych w Polsce) i śledź historię swoich zakupów.

Jest jeszcze jeden krok, wyjątkowo dla zamawiających materiały stomatologiczne atrakcyjny. Otóż nowi użytkownicy aplikacji mają prawo do odbioru zestawu promocyjnego o wartości 150 zł lub dwóch bonów zakupowych na kwotę 50 zł każdy. Uwaga, oferta obejmuje gości CEDE 2018. 

Firma Dental Tree nie raz już pokazała, że udział w targach nie musi ograniczać się jedynie do biernej obecności na stanowisku wystawowym. Podczas ostatnich edycji CEDE i Krakdent dziesiątki hostess prezentowało ofertę lidera sprzedaży internetowej. Panie w białych uniformach były obecne praktycznie na całej powierzchni wystawienniczej targów. Nie koniec na tym, w przestrzeni hal targowych  precyzyjnie rozmieszczono akcenty graficzne i prezentacje multimedialne przypominające o obecności w tym miejscu Dental Tree.

Jak jest podczas CEDE 2018? Możemy być pewni, że goście poznańskich targów, którzy odwiedzą stoisko 7B9, będą mieli okazję przekonać się, iż zakupy w Dental Tree faktycznie oznaczają korzystanie z najtańszej oferty dostępnej na rynku.

Jest zatem kilka powodów, aby odwiedzić stanowisko Dental Tree (7B9) podczas CEDE 2018.