Ewa Chodakowska lansuje piękny uśmiech

ms
05-10-2017, 09:43
Ewa Chodakowska, Naczelna Trenerka Personalna Kraju - postanowiła pochwalić się pięknym uśmiechem po zmianach. Nie omieszkała przy tym wymienić kliniki, która przeprowadziła ją przez metamorfozę: Wilcza Dent. Reakcje – mieszane.

To już stało się generalną zasadą, że celebryci wystawiają na osad publiczny nowe uzębienie, oddając jednocześnie hołd dentystom, którzy wykonali dobrą robotę. Niewątpliwie jest to reklama dla kliniki zaangażowanej w proces leczenia. Jednak nie zawsze zmiany, lansowane przez gwiazdy, są pozytywnie oceniane przez tych, do których są adresowane.

Tak też było i w tym przypadku. Ewa Chodakowska nie tylko pochwaliła się pięknymi, równymi zębami, ale pokazała, że zmiana była jak najbardziej uzasadniona.

Tymczasem skala dezaprobaty przyćmiła korzyści, które mogłyby wynikać z umiejscowienia nazwy kliniki stomatologicznej w bliskim towarzystwie celebrytki. Oceniający nie mogą zrozumieć dlaczego ktoś publicznie chwali się widokiem swoich „zrekonstruowanych” zębów. Niechęci towarzyszą z reguły niewybredne pomysły co jeszcze można by intymnego pokazać publicznie.

Generalna zasada: nieważne jak piszą, aby pisali z pewnością obowiązuje w świecie popkultury, w medycynie - niekoniecznie.