Metamorfozy „Nowy Piękny Uśmiech”

ms
13-04-2017, 11:27
Akcje typu "metamorfozy stomatologiczne" zyskują na popularności i to nie tylko te realizowane z udziałem kamer telewizyjnych. Finał takiego wydarzenia odbył się właśnie w poznańskiej klinice DentaCare.

Bohaterkami akcji „Nowy Piękny Uśmiech” były: Dagmara Przychodna, Małgorzata Smolińska i Natalia Garlikowska. Trzy finalistki pod okiem dentystów, poddały się metamorfozom, dzięki którym mogą cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Uczestniczki, organizowanego przez klinikę DentaCare, konkursu zgłosiły się do udziału w akcji z różnych powodów – problemy z uzębieniem utrudniały czynności dnia codziennego, powodowały uciążliwy ból, czy zakłopotanie i brak pewności siebie. Wszystkie przyznają, że zmiana pozytywnie wpłynęła również na ich samopoczucie.

Małgorzata Smolińska (przed i po)

- Moje uzębienie było bardzo zaniedbane: próchnica, stany zapalne dziąseł i nieznośny ból. Mimo to niechętnie myślałam o udaniu się do stomatologa, bo moje wcześniejsze doświadczenia były bardzo nieprzyjemne. Po udziale w akcji metamorfoz, na fotelu dentystycznym będę zasiadać regularnie – mówi pani Dagmara Przychodna, jedna z finalistek akcji „Nowy Piękny Uśmiech”.

Dagmara Przychodna (przed i po)

DentaCare to, wchodząca w skład Grupy Medicover, sieć centrów stomatologicznych, do której należy ponad 70 gabinetów w całej Polsce.