Międzynarodowe wyróżnienie dla Dentim Clinic

ms
01-03-2016, 10:32
Katowicka lecznica Dentim Clinic, znalazła się w gronie najlepszych ośrodków stomatologicznych na świecie.  Placówkę, działającą na rynkach zagranicznych pod marką Dentim Europe, właśnie nagrodzono za jakość obsługi pacjenta.

Pacjent przyjeżdżający do Polski z Wielkiej Brytanii, USA czy Niemiec stawia przed polską służbą zdrowia spore wymagania. Oczekuje nie tylko dostępności do nowoczesnych metod leczenia i niższych cen, ale także fachowej opieki i obsługi jego wizyty.

Niewiele placówek decyduje się więc na przyjmowanie pacjentów z zagranicy. Są jednak wyjątki.  Przykładem jest katowickie Dentim Clinic. W ośrodku 5 lat temu powstał dedykowany dział,  który zajmuje się leczeniem implantologicznym i protetycznym obcokrajowców. Swoje zęby "naprawiają" tutaj m.in. Niemcy, Szwedzi, Brytyjczycy, Norwegowie, Duńczycy, coraz częściej także Amerykanie i Kanadyjczycy.

Teraz międzynarodowa działalność Dentim Clinic została zauważona na świecie. Klinika właśnie otrzymała nagrodę za "doskonałą obsługę pacjenta", jaką co roku przyznaje wyszukiwarka medyczna WhatClinic.com.  Podstawą do niej były opinie i oceny pacjentów dotyczące jakości leczenia i zadowolenia z wizyty.

- To wyróżnienie, które tak naprawdę przyznają pacjenci. Tak wysokie noty kliniki  pokazują, że w oczach zagranicznych pacjentów jesteśmy, nie tylko gabinetem dobrze leczącym, ale także ośrodkiem, który przykłada wagę do relacji z pacjentem, najwyższej jakości leczenia oraz obsługi - mówi lek. stom. Wojciech Fąferko, właściciel Dentim Clinic.

Jest to tym ważniejsze wyróżnienie, że w turystyce medycznej to właśnie opinia pacjenta potrafi być motorem rozwoju całego ośrodka.  - Dziś 70 proc. naszych pacjentów, to osoby, które przyjeżdżają do nas z polecenia. Zadowolony z leczenia i obsługi pacjent staje się naszym najlepszym ambasadorem za granicą, niejednokrotnie namawiając potem na podobne leczenie członków swojej rodziny i przyjaciół - mówi dr Fąferko.

Dentim Europe będące częścią Dentim Clinic to wysokospecjalistyczny ośrodek stomatologiczny zajmujący się leczeniem pacjentów z zagranicy oraz turystyką medyczną. Klinika oferuje kompleksowe leczenie dentystyczne, ze szczególnym uwzględnieniem implantologii i stomatologii estetycznej oraz protetyki.