Michał Dudziński: kandydat do władz PTSS

ms
10-11-2015, 12:37
Jaki jest? Michał Dudziński; kandydat na stanowisko wiceprezydenta; Warszawski Uniwersytet Medyczny; rodzinne miasto: Garwolin.

1.   Jedno, dwa lub trzy zadania, które udało się Tobie zrealizować podczas pracy w PTSS.
Przez kilka lat w pracy w PTSS udało mi się zorganizować wiele konferencji i szkoleń oraz udało mi się dotrzeć do studentów pierwszego roku, którzy na początku studiów wstępują w szeregi PTSS.
Pozyskałem także kilku sponsorów, którzy wspierają nas we wszystkich naszych projektach.
Dodatkowo stworzyłem poradnik jak organizować konferencję. Liczę, że przyda się on wszystkim osobom, które kiedykolwiek będą organizować konferencję PTSS.

2.   Jeden, dwa lub trzy powody, dla których chcesz kandydować do władz PTSS.
Kandyduję do władz PTSS, gdyż pragnę dalej rozwijać naszą organizację, pozyskać więcej partnerów do współpracy, a także pomagać wszystkim oddziałom rozwijać się i tworzyć ciekawe szkolenia oraz dbać o interesy przyszłych lekarzy dentystów.

3.   Jeden, dwa lub trzy najważniejsze cele, które chcesz zrealizować, będąc we władzach PTSS.
W PTSS chcę pomagać wszystkim mniejszym oddziałom, aby się prężnie rozwijały, chciałbym także namówić więcej firm do stałej współpracy z naszą organizacją.
W dalszym ciągu chcę zorganizować konkurs na najlepszego studenta stomatologii (który prawdopodobnie w tym roku akademickim będzie miał swoją pierwszą edycję).
Chciałbym również pomagać młodym lekarzom i postarać się o upublicznienie pytań z egzaminu LDEK oraz poprawić sytuację lekarzy, którzy starają się o rezydentury. Lekarzom się udało i zwiększyła się liczba miejsc na ich specjalizacje, natomiast dla lekarzy dentystów wciąż jest ich za mało. 

4.   Jedno, dwa lub trzy zdarzenia, które uważasz za swój największy sukces jako studenta uniwersytetu medycznego (ewentualnie w trakcie aktywności zawodowej).
Ogromnym sukcesem była organizacja wielu konferencji na ponad 1,2 tys. osób. Kosztowało to za każdym razem wiele wyrzeczeń oraz pracy.
Także współorganizacja akcji profilaktycznej „Chroń Dziecięce Uśmiechy” to ogromny sukces. Razem z kolegami udało nam się przebadać wiele tysięcy dzieci i zwrócić uwagę rodzicom jak znaczący problem dotyczy ich dzieci.
Ogromnym dla mnie sukcesem była też akcja profilaktyczna w Sejmie. Badając posłów i senatorów staraliśmy się zwrócić im uwagę jak duży problem próchnicy dotyczy nie tylko dzieci ale i dorosłych. Podczas tej akcji wielu posłów wyraziło chęć pomocy przy organizacji i nagłośnieniu naszych akcji profilaktycznych.

5.   Jedna, dwie lub trzy zasady, którymi kierujesz się w kontaktach z ludźmi.
Staram się nie oceniać ludzi po pozorach. Dobrze jest kogoś poznać zanim wystawi mu się opinię. W kontaktach z nowymi ludźmi zawsze jestem bardzo otwarty i dość łatwo nawiązuję nowe znajomości.

6.   Jedna, dwie lub trzy publiczne osoby, które Ci imponują, bo…. 
Nie wiem dokładnie kogo miałbym wskazać jako osobę publiczną, która mi imponuje. Imponują mi natomiast osoby, które mają własne zdanie i wytrwale dążą do celu. Cenię ludzi z dużymi ambicjami, którzy starają się spełniać swoje marzenia. Czyli wcale nie trzeba być osobą publiczną, żeby mi zaimponować. :)

7.      Jedna, dwie lub trzy pasje, fascynacje lub zainteresowania, które powodują Twój rozwój psychiczny lub fizyczny.
Moją największą pasją jest sport. Od dziecka ćwiczyłem gimnastykę czy karate. Na karate nauczyłem się szacunku do starszych oraz wytrwałego dążenia do celu. Jeździłem też sporo na rowerze ekstremalnie skacząc po różnych hopkach i górach, gdzie niejednokrotnie trzeba było pokonać własne słabości, aby robić coraz lepsze ewolucje. Obecnie chcę wrócić na treningi karate, a w wolnych chwilach uprawiam crossfit.

8.   Jedno, dwa lub trzy miejsca w internecie, gdzie możecie mnie poznać bliżej.
Najbardziej udzielam się na facebooku, gdzie czasem wrzucam zdjęcia eventów, w jakich biorę udział, czy jakie mam przyjemność organizować. W internecie to jest właśnie to miejsce gdzie można mnie odrobinę poznać. Mówię odrobinę, gdyż najbardziej cenię sobie spotkania w realu i tylko tak można mnie poznać najlepiej.