CEDE 2015: po godzinach

ms
10-09-2015, 08:04
Koncert 25 przebojów na 25 lecie CEDE, w wykonaniu zespołu OCN. Tajniki luksusowych hybrydowych aut. To niektóre wydarzenia tzw. towarzyszące, które będą tworzyły klimat, wartość dodaną CEDE 2015.

Ewa Mastalerz, współwłaścicielka firmy Exactus, organizatora CEDE w rozmowie z infoDENT24pl.

Muzyka łagodzi obyczaje. Pasaż pomiędzy pawilonami jest idealnym miejscem do odpoczynku, relaksu, rozmów przy kawie, herbacie i muzyce fortepianowej.  Od dawna marzyliśmy o tym, aby CEDE było wydarzeniem nie tylko stricte stomatologicznym. Jednak trudno było znaleźć pianistów, którzy podjęliby się grania w takiej przestrzeni. I właśnie takich pianistów znalazł sprzedawca luksusowych, hybrydowych aut, z którym skontaktował nas jeden z naszych poznańskich klientów. Bardzo mu tą drogą dziękujemy. 

Zespół OCN- Maciej Wasio, powiązany więzami rodzinnymi z firmą stomatologiczną z tradycjami, w pewnym momencie swojego życia postawił na muzykę i świetnie mu to wychodzi. Jestem przekonana, że będzie to fantastyczna zabawa. Zapraszamy wszystkich, zwiedzających, wystawców  na ten koncert, bo któż nie zna Every Breath You Take (The Police ) czy  Tak to ja ( Obywatel GC). Wszak najbardziej lubimy te piosenki, które już znamy (uśmiech – przyp. red).

Wartość dodaną targów tworzą również młodzi, niezwykle aktywni lekarze z Be Active Dentist, którzy przygotowują innego rodzaju atrakcje w Pasażu. Oni doskonale łączą nie tylko naukę z zabawą, ale również zabawę z pomocą dentystom jej potrzebującym.