Charlie Sheen okaleczył dentystę?

ms
06-10-2014, 07:58
Charlie Sheen, amerykański aktor filmowy i telewizyjny (uznanie przyniosła mu kreacja szeregowego Chrisa Taylora w filmie Olivera Stone'a - Pluton) zyskał znowu rozgłos, tym razem po wizycie w gabinecie dentystycznym.

Charlie Sheen nie należy do aniołów. Kilka lat temu oskarżony został o przemoc domową przeciwko swojej żonie Brooke Meuller. Orzeczono w stosunku do niego karę 30 dni pobytu w centrum rehabilitacyjnym.

49-letni Charlie Sheen udał się do dentysty w Los Angeles ze względu na wrzód w jamie ustnej, który dokuczał aktorowi. Przed zabiegiem asystentka dentysty zastosowała sedację wziewną, aplikując pacjentowi mieszaninę podtlenku azotu i tlenu.
Niespodziewanie aktor uderzył asystentkę, odepchnął ją i przyłożył nóż do ciała obecnego w pokoju dentysty. Twarz lekarza została okaleczona, konieczne było założenie kilku szwów.

Sprawa jest tajemnicza, gdyż reprezentanci Sheena twierdzą, że w gabinecie stomatologicznym nie było incydentu z udziałem noża. Aktor faktycznie zachowywał się niestosownie do sytuacji, ale powodem tego był nieoczekiwany efekt powstały po podaniu znieczulenia. Okazało się, że wcześniej aktor brał silne środki znieczulające ze względu na kontuzję barku, której nabawił się podczas gry w baseball.

Powstała także druga wersja uszkodzenia twarzy dentysty. Ponoć bawił się on ze swoim psem w basenie. W trakcie zabawy zwierzak ugryzł właściciela w nos, konieczne było założenie kilku szwów.

Dentysta nie wypowiedział się w sprawie, w której dochodzenie prowadzi policja..