Do 350 tys. zł od Meritum Bank na gabinet

ms
16-12-2013, 10:49
Meritum Bank deklaruje, że każdy lekarz dentysta w oparciu o złożone oświadczenie o uzyskiwanych przychodach otrzyma do 350 tys. zł pożyczki. Pieniądze te można w praktyce spożytkować na dowolny cel w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. O szczegółach oferty mówi Marcin Kołakowski (na zdjęciu), dyrektor departamentu bankowości oddziałowej i przedsiębiorstw Meritum Banku.

Posiadamy ofertę dla profesjonalistów „Biznes Pożyczkę" skierowaną do przedstawicieli wybranej grupy zawodów m.in.: lekarzy dentystów.

Oferowane warunki to stosunkowo wysoka kwota pożyczki, do 350 tys. zł i to wyłącznie w oparciu o oświadczenie o przychodach. Nie są wymagane zaświadczenia z urzędów skarbowych i ZUS, nie trzeba sporządzać prognoz i biznesplanów.

Lekarz dentysta, składający wniosek kredytowy, powinien złożyć do wglądu dowód osobisty, przedstawić oświadczenie o wysokości średniomiesięcznego przychodu i dochodu z ostatnich trzech miesięcy.

Za rozpatrzenie wniosku także nie pobierana jest opłata.

Przy większych pieniądzach, do 0,5 mln zł, wymagane są jednak już podstawowe dokumenty finansowe. Uruchomienie pożyczki nie jest jednak warunkowane zabezpieczeniami majątkowymi, ani przedstawieniem poręczycieli.

Kredyt przyznany może być na okres do 10 lat.

Staramy się, żeby zaledwie po kilku minutach od złożenia wniosku lekarz dentysta otrzymał indywidualną ofertę.

Oczywiście odsetki od pożyczki oraz prowizję bankową za udzielenie pożyczki można wliczyć w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Jakie? Oprocentowanie kredytu dla profesjonalistów wynosi od 8,9 do 15,9 procent.