Taka jest formuła konkursu, w którym, chociaż wyróżniono kilka kategorii: produkty przemysłowe, hodowlane, spożywcze oraz usługi, obowiązuje także, a może przede wszystkim, rywalizacja open. W zestawieniu o różnym kolorycie Gabinet ZdrowiDent Stomatologia w Zielonej Górze zajął wysokie drugie miejsce, uzyskując w plebiscycie 22569 głosów.

Praktyka stomatologiczna musiała uznać wyższość zupy rybnej serwowanej przez Hotel restaurację „Dom nad rzeką" (25916 głosów), ale pokonała - flaki wołowe w pomidorach firmy Again SA (16635 głosów i brązowy medal). Do plebiscytu zgłoszono 43 produkty i usługi lubuskich firm.

Właściciele Gabinetu ZdrowiDent Stomatologia, jedynego przedstawiciela w konkursie z branży stomatologicznej - zapewniają, że uznanie w oczach pacjentów zyskują przede wszystkim tym, że pomagają im przezwyciężać nawet głęboko zakorzeniony strach przed dentystą. Zawołaniem praktyki jest „Uśmiechnij się - u nas jesteś w dobrych rękach".

Plebiscyt zakończono 8 grudnia, jednak oficjalna lista zwycięzców zostanie uroczyście ogłoszona 17 grudnia 2014 r. W nagrodę za zajęcie drugiego miejsca Gabinetowi ZdrowiDent Stomatologia przysługuje kampania reklamowa o wartości 20 tys. zł realizowana w mediach wydawcy Gazety Lubuskiej.