PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zachodniopomorskie: Konkurs ofert dla chirurga stomatologa w ZK w Czarnem

Autor: nieck • Źródło: en
27-04-2021, 14:18
Zachodniopomorskie: Konkurs ofert dla chirurga stomatologa w ZK w Czarnem Konkurs ofert na leczenie osadzonych w Zakładzie Karnym w Czarnem (fot. Pixabay)
Trwa konkurs ofert na opiekę zdrowotną z zakresu chirurgii szczękowej w Zakładzie Karnym w Czarnem, w województwie zachodniopomorskim.

Dyrektor Zakładu Karnego w Czarnem, największej jednostki penitencjarnej w Polsce, ogłosił konkurs ofert dla lekarza - chirurga szczękowego

Umowa ma być podpisana na okres od 4 maja 2021 r. do 30 kwietnia 2024 r.

Termin składania ofert: 29 kwietnia 2021 r. do godz. 10:00 w  sekretariacie Zakładu Karnego w Czarnem w zaklejonej kopercie, oznaczonej napisem : „Oferta cenowa – na udzielanie świadczeń zdrowotnych w ramach chirurgii szczękowej osobom pozbawionym wolności odbywającym karę w Zakładzie Karnym w Czarnem oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej i sprawozdawczości statystycznej”.

Otwarcie ofert nastąpi  30 kwietnia 2021 r. o godz. 12:00.
Oferta na wykonywanie świadczeń objętych warunkami postępowania może być złożona wyłącznie przez osobę wykonującą zawód medyczny w ramach indywidualnej specjalistycznej praktyki lekarskiej na zasadach określonych w art.18 ustawy z  15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej ( Dz. U. z 2021 r. poz. 711 z późn. zm.).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH