PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Wybielanie Piotra Kaszubskiego

Autor: miro • Źródło: miro
14-11-2013, 08:50
Wybielanie Piotra Kaszubskiego Wybielanie Piotra Kaszubskiego
Okrzyknięty milionerem Piotr Kaszubski, krótkotrwały ulubieniec mediów, znacznie dłużej musi bronić się przed zarzutami, iż źródło dochodów, jakim uczynił sprzedaż materiałów do wybielania zębów, nie jest źródłem płynącym zgodnie z obowiązującym prawem.

Już kilka miesięcy temu pisaliśmy, że 20-letni milioner Piotr Kaszubski, właściciel kliniki medycyny estetycznej Estinity, zawojował media opowieścią o bezprzykładnej pracowitości, dzięki której, nie mając nic, stał się milionerem. W prasie, radiu, telewizji, no i przede wszystkim internecie, prezentowano sylwetkę rodzimego Rockefellera.

Piotr Kaszubski oferuje m.in. preparat do wybielania zębów WhiteTime. Problem w tym, że część przedstawicieli branży twierdzi, że taki preparat powinien być stosowany tylko pod nadzorem lekarza dentysty. Oponenci ze swoimi wątpliwościami dzielą się z pracownikami instytucji odpowiedzialnych za zgodny z prawem obrót towarami na polskim rynku.

Tak duży szum wokół do końca niejasnych zasad wybielania zębów musiał zakończyć się kontrolami Sanepidu i Inspekcji Handlowej. Ta druga wskazywała na nieprawidłowe oznakowanie produktu. Inspekcja Sanitarna z kolei dopytuje się o raport bezpieczeństwa specyfiku produkowanego - jak się okazuje - nie przez młodego biznesmena, a przez jego matkę, Wiesławę Kaszubską.

Kolejny problem to fakt, że ekspertka z zakresu stomatologii estetycznej i profesjonalnego wybielania zębów, która uwiarygadnia z imienia i nazwiska preparat do wybielania zębów WhiteTime, nie widnieje w rejestrze lekarzy dentystów NIL, chociaż na internetowej stronie Whitetimewystępuje jako przedstawiciel środowiska lekarskiego.

Piotr Kaszubski nie daje za wygraną i wyjaśnia Whitetime jako profesjonalny produkt do wybielania zębów, został zarejestrowany w Europejskim Systemie Notyfikacji Kosmetyków CPNP. Ponadto, uzyskał atesty bezpieczeństwa, posiada karty charakterystyki surowców, certyfikat europejskiej zgodności, został dopuszczony do obrotu i jest dystrybuowany zgodnie z literą prawa.

Na stronie kliniki Estinity można przeczytać m.in.: pragniemy zaprezentować Państwu nowy produkt, który produkuje nasza firma WHITETIME Dental Expert. W skład opakowania wchodzi: Profesjonalne termoplastyczne aplikatory Whitetime, jako jedyne na rynku idealnie dopasowują się do kształtu zębów użytkownika. Nie różnią się niczym od nakładek wykonanych przez stomatologa. W komplecie aplikator na górny i dolny łuk oraz jedna sztuka jako zapas.

Producent preparatu zapewnia, iż badania stomatologiczne potwierdziły zalety niepowtarzalnej receptury Whitetime, która sprawia, iż produkt jest bardziej skuteczny niż inne środki dostępne na rynku. Unikatowa tuba z żelem zakończona jest kaniulą, która umożliwia precyzyjne wypełnienie nakładki produktem. Lata badań klinicznych dowiodły bezpieczeństwa i skuteczności tej metody.

Opakowanie Whitetime wystarcza na 20-30 dni kuracji. Korzystny efekt pojawia się już po 7 dniach stosowania. Żel w porównaniu z preparatami konkurencyjnymi, zawiera większe stężenie nadtlenku karbamidu (17 proc.) , co czyni go niezwykle skutecznym. Składniki: Aqua, Carbamide Peroxide (17 proc.), Propylene Glycol, Triethanoloamine, Carbomer, Methylparaben.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Piotr Kaszubski   Whitetime  

POLECAMY W SERWISACH