PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wkrótce platforma do umawiania wizyt u dentysty

Autor: nieck • Źródło: en
18-06-2021, 14:11
Wkrótce platforma do umawiania wizyt u dentysty Wpadaj.pl to platforma, która w przyszłości ma ułatwić pacjentowi umówienie wizyty do dentysty (fot. Unsplash)
Platforma Wpadaj.pl ma służyć jako wyszukiwarka usług stomatologicznych. Na obecnym etapie trwa jej rozbudowa i wzbogacanie w kolejne aplikacje.

Należało się tego spodziewać! Nowe technologie mają ułatwić dostęp do opieki medycznej i stomatologicznej. Na razie to co prawda plany, ale z czasem bez wątpienia nastąpi duża zmiana w sposobie, w jaki pacjent (także pierwszorazowy) umawia się na wizytę w gabinecie dentystycznym.

Spółka Bridge Solutions Hub rusza z kampanią crowdfundingową z zamiarem pozyskania do 4 mln zł na rozwój platformy Wpadaj.pl, jak informuje strefainwestorow.pl

Wpadaj.pl ma dwie podstawowe funkcje - stanowi wyszukiwarkę salonów dla klienta końcowego, ale także jest niczym innym jak kalendarzem/CRM dla tychże salonów. Jest to zatem narzędzie pomagające łączyć klientów z usługodawcami.

Na razie oferuje wszystkie kategorie salonów health&beauty,  W planach rozwijanie dwóch nowych aplikacji bez ograniczeń branżowych, a także wyszukiwarka usług medycznych, skoncentrowanej na prywatnych gabinetach medycznych i stomatologicznych.  Zarząd BSH S.A. ocenia, że komercjalizacja aktualnych i wdrożenie planowanych projektów spółki zajmie ok. 2-3 lata.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH