Należało się tego spodziewać! Nowe technologie mają ułatwić dostęp do opieki medycznej i stomatologicznej. Na razie to co prawda plany, ale z czasem bez wątpienia nastąpi duża zmiana w sposobie, w jaki pacjent (także pierwszorazowy) umawia się na wizytę w gabinecie dentystycznym.

Spółka Bridge Solutions Hub rusza z kampanią crowdfundingową z zamiarem pozyskania do 4 mln zł na rozwój platformy Wpadaj.pl, jak informuje strefainwestorow.pl

Wpadaj.pl ma dwie podstawowe funkcje - stanowi wyszukiwarkę salonów dla klienta końcowego, ale także jest niczym innym jak kalendarzem/CRM dla tychże salonów. Jest to zatem narzędzie pomagające łączyć klientów z usługodawcami.

Na razie oferuje wszystkie kategorie salonów health&beauty,  W planach rozwijanie dwóch nowych aplikacji bez ograniczeń branżowych, a także wyszukiwarka usług medycznych, skoncentrowanej na prywatnych gabinetach medycznych i stomatologicznych.  Zarząd BSH S.A. ocenia, że komercjalizacja aktualnych i wdrożenie planowanych projektów spółki zajmie ok. 2-3 lata.