PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiecha na VDE by CEDE

ms
11-09-2020, 11:28
Wiecha na VDE by CEDE VDE by CEDE coraz bliżej
Finiszują przygotowania do pierwszych w polskiej rzeczywistości .. nie rzeczywistych a wirtualnych targów stomatologicznych VDE by CEDE. Plac budowy wirtualnych stoisk zostanie zamknięty 14 września o godz. 17.00 – informują organizatorzy.

Praca zdalna w przypadku lekarzy dentystów dość kiepsko się sprawdza, ale już uczestnictwo w wirtualnych targach stomatologicznych może dać uczestnikom branży wiele korzyści. Nie zawsze trzeba uścisnąć rękę kontrahentowi, żeby zawrzeć szczególnie udaną transakcję, tym bardziej, że i z tym literalnym uściskiem nie jest od pewnego czasu najlepiej.

Formuła VDE by CEDE jest formułą niemal idealną. Bez wychodzenia z domu lub gabinetu, bez opłat, bez obaw o bezpieczeństwo - można uczestniczyć w targach stomatologicznych połączonych z kongresem naukowym.

Konieczność wygospodarowania czasu na podróż, konieczność rezerwowania hoteli, konieczność odwoływania umówionych pacjentów - zastępuje jedna krótka, bezpłatna formalność – rejestracja na stronie VDE by CEDE.

Program wirtualnej edycji CEDE obfituje w projekty online, które mogą przypaść do gustu stomatologom, technikom dentystycznym, a także higienistkom i asystentkom. Start 24 września, kontynuacja 25 września, zakończenie 26 września.

Dodatkowy bonus - miesięczne obserwowanie zarejestrowanych zdarzeń.

Wirtualne CEDE, czyli Virtual Dental Exhibition by CEDE, to absolutna nowość i jedyne pewne branżowe spotkanie tej rangi w 2020 roku, których nie zakłóci pandemia koronawirusa. Każdy uczestnik, oprócz „odwiedzin" stoisk 60 wystawców z kraju i zagranicy, możliwości czatowania (tekst/audio/wideo) z przedstawicielami firm oraz ekspertami, pobierania materiałów ze stoisk (o wystawie czytaj więcej tutaj), będzie miał nieograniczony dostęp do kilkudziesięciu webinarów i debat w formule na żywo (24-26 września) i z odtworzenia (do 25 października).

Bieżące sprawy organizacyjne są takie: w poniedziałek 14 września 2020 o godz. 17:00 odłączony zostanie dostęp do formularza budowy wirtualnego stoiska. W związku z tym wszelkie zmiany, poprawki, aktualizacje wirtualnego stoiska nie będą po tym terminie możliwe.

Jak szlifować wystrój stanowisk przed powieszeniem wiechy – przedstawia prosta instrukcja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   targi stomatologiczne   VDE   VDE_by_CEDE  

POLECAMY W SERWISACH