PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

WDMS: nieprawdopodobne, ale prawdziwe

Autor: miro • Źródło: ms
01-10-2020, 13:21
WDMS: nieprawdopodobne, ale prawdziwe III edycja WDMS od 1 października 2020 r.
Doświadczenie ostatnich miesięcy wskazuje na to, że uczestnictwo w 2020 r. w realnych targach stomatologicznych nie należy do zadań szczególnie realnych. Sytuacja zmieniła się 1 października, bo tego dnia w podwarszawskim Nadarzynie ruszyły targi Warsaw Dental Medica Show. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest tutaj tak jakby…normalnie.

Wszyscy stęsknieni za atmosferą targowych spotkań śmiało mogą skierować swoje kroki na tereny wystawowe Ptak Warsaw Expo. W zasadzie jest jak co roku. W zasadzie, bo aby dołączyć do gości targowych - należy na wstępie wypełnić krótką deklarację, dzięki której organizatorzy będą mogli się skontaktować z uczestnikami, gdyby taka konieczność wystąpiła. Reszta jest po staremu, może jeszcze jedyna różnica to rozlokowane w miejscach strategicznych hali wystawowej urządzenia z bezdotykowymi dozownikami płynów dezynfekujących.

Jest jeszcze coś, co wyróżnia tegoroczne WDMS w sposób szczególny – dająca się odczuć od progu szczególna atmosfera, życzliwości. Organizatorzy oraz wystawcy próbują okazywać maksimum serdeczności wobec odwiedzających ich gości. To zrozumiałe, gdyż każdy z dentystów, podejmując decyzję o swojej obecności podczas WDMS, musiał wcześniej przeanalizować wszelkie za i przeciw. Ci, którzy przybyli do Nadarzyna uznali, że wskazania na „tak” zdecydowanie są w przewadze nad argumentami przemawiającymi za „nie”.  Z pewnością nie zawiedli się w swoich rachubach.

Środki i procedury podjęte przez organizatorów WDMS sprawiają, że irracjonalny strach znika po pierwszych minutach od przekroczenia hali targowej. Jest jak zwykle w Nadarzynie - przestronnie (może nawet bardziej), stoiska – chociaż przygotowane bez tak powszechnego ostatnio rozmachu – są dobrze wyeksponowane, nie sposób nie trafić tam, gdzie chciałoby się skierować kroki, nie sposób nie mieć szansy porozmawiać z reprezentantami firm i to nie tylko o ofertach produktowych, ale także o sytuacji w branży, o oczekiwaniach, o obawach co do najbliższej przyszłości.

III edycja WDMS zdecydowanie nie jest dla tych, którzy dobrze czują się w tłumie koleżanek i kolegów, dla których targi stomatologiczne są znakomitą okazją do podtrzymywania relacji towarzyskich z bliższymi, czy dalszymi znajomymi. III edycja WDMS jest natomiast precyzyjnie zaaranżowanym projektem, uczestnictwo w którym przynosi korzyści w zawiązaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych, co we współczesnej stomatologii jest aspektem trudnym do zignorowania. III edycja WDMS jest także wyjątkową szansą na merytoryczne dyskusje nie tylko podczas warsztatów, ale także w trakcie wykładów, które mają wyjątkowy charakter indywidualnych konsultacji.

Targi stomatologiczne i medycyny estetycznej w Nadarzynie wnoszą trochę normalności do wciąż szczególnej sytuacji, w której przyszło lekarzom dentystom: pracować, uczyć się i rozwijać.

Na dowód tego, że WDMS jest bytem realnym i to bytem funkcjonującym bez zarzutu - przedstawiamy kilka ujęć tuż przed otwarciem hali targowej dla gości.

Warto wygospodarować chociażby godzinę 1, 2 lub 3 października i zobaczyć trochę targowej normalności w czasach trudnych do usystematyzowania według prostych reguł.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Warsaw Dental Medica Show  

POLECAMY W SERWISACH