PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

WDMS: coś w wersji glamour od DentalTree.pl dla dentystów

ms
02-10-2020, 13:37
WDMS: coś w wersji glamour od DentalTree.pl dla dentystów Terminarze DentalTree.pl wersja nielimitowana
Gdyby zapytać dentystów, jakiego kalendarza życzyliby sobie w gabinecie stomatologicznym, to 9 na 10 z nich odpowiedziałoby z pewnością, że funkcjonalnego. I tutaj zaczynają się kłopoty, z którymi w sposób pomysłowy poradził sobie DentalTree.pl.

Na stoisku internetowego sklepu stomatologicznego DentalTree.pl, usytuowanego w samym centrum hali wystawowej Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą (w tracie Warsaw Dental Medica Show) przykuwają spojrzenia nietuzinkowe terminarze. Na kalendarze z logo DentalTree z pewnością zwróci uwagę każdy gość WDMS chociaż nie są one przecież wiodącą pozycją towarową w ofercie – bądź co bądź – sklepu z materiałami i narzędziami stomatologicznymi.

Na pierwszy rzut oka widać, że trzy rodzaje terminarzy należą do jednej rodziny, chociaż każdy z nich wyróżnia się innym formatem, no i układem dni wewnątrz. W dobie unifikacji taka różnorodność może budzić wątpliwości. Jednak decyzja o druku trzech rodzajów podręcznych terminarzy była jak najbardziej racjonalna. Okazało się bowiem, że po analizie opinii zebranych wśród lekarzy dentystów na temat wzorca ich wymarzonego kalendarza, dominowały trzy modele. Ucieleśnieniem najczęstszych wskazań są opracowane i wyprodukowane terminarze. Terminarze te mogą otrzymać goście odwiedzający stoisko DentalTree podczas WDMS (jeszcze w piątek i w sobotę 2 i 3 października).

Oczywiście nie jest to ani jedyny, ani podstawowy powód, dla którego warto odwiedzić w realu internetowy sklep stomatologiczny, gdyż w czasach wciąż dość niepewnych ogniw zaopatrzeniowych zawsze dobrze jest, aby właściciel gabinetu stomatologicznego nawiązał osobiste relacje z wiarygodnym, stabilnym dostawcą materiałów i narzędzi.

Czy jest sens rozpisywać się o kalendarzach w kontekście firmy zaopatrującej lekarzy dentystów w towar niezbędny do funkcjonowania każdej lecznicy stomatologicznej?

Przypomnijmy, że kalendarz Pirelli także zaczynał jako skromny dodatek, wręczany wybranym klientom włoskiej firmy, specjalizującej się w produkcji opon samochodowych. Po 60 latach stał się instytucją samą w sobie, a od szeregu lat pierwszy egzemplarz kalendarza przekazywany jest królowej Elżbiecie II. Takich aspiracji z pewnością nie mają autorzy zestawu trzech kalendarzy DentalTree.pl, ale zadowolenie licznych użytkowników - lekarzy dentystów byłoby dla autorów koncepcji podręcznego zestawu do zapisywania spraw najważniejszych wystarczającą nagrodą.

***

Terminarz DentalTree.pl:
- wygodne formaty (zestaw zawiera trzy terminarze w formacie A5, oraz 2x A4),
- każdy dzień na osobnej stronie,
- możliwość zapisania wizyty pacjenta co pół godziny między 8:00 a 22:00,
- obszerne miejsce na notatki z tyłu terminarza,
- dwie zakładki ułatwiające użytkowanie,
- wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń branżowych.
- solidne wykonanie.

(DentalTree.pl jest partnerem infoDENT24.pl stąd także w środku, obok innych, znalazła się reklama naszego portalu)

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
internet   DentalTree  

POLECAMY W SERWISACH