PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ważna zmiana: kultowe CEDE w kultowej Atlas Arenie

Autor: miro • Źródło: ms
15-06-2021, 09:32
Ważna zmiana: kultowe CEDE w kultowej Atlas Arenie CEDE 2021 7-9 października 2021 w Atlas Arenie
EXPO Łódź, planowane jako miejsce CEDE 2021, nadal utrzymywane jest jako szpital tymczasowy i to bez jasnej perspektywy zmiany tego stanu rzeczy. Z tego względu organizatorzy targów stomatologicznych zmuszeni zostali do przeniesienia CEDE do Atlas Areny. Nowy termin to 7 - 9 października.
  • W EXPO Łódź - szpital tymczasowy.
  • Wymuszona zmiana miejsca i terminu CEDE 2021.
  • Uczestników CEDE 2021 gościć będzie Atlas Arena od 7 do 9 października.

Niepewne EXPO Łódź

Oddajmy głos organizatorom CEDE:

14 czerwca otrzymaliśmy informację od EXPO Łódź o dalszym wykorzystywaniu hali Expo na potrzeby szpitala tymczasowego w związku z pandemią COVID-19. W związku „z brakiem pewnej informacji co do terminu zakończenia działalności szpitala w pomieszczeniach”, Expo odstąpiło od umowy zawartej z naszą firmą. Tym samym, CEDE 2021 nie będzie mogło odbyć się w tym miejscu w terminie 16-18 września 2021 roku.

Organizatorzy CEDE otrzymali 14 czerwca informację od EXPO Łódź o dalszym wykorzystywaniu hali Expo na potrzeby szpitala tymczasowego w związku z pandemią COVID-19. Z uwagi na „brak pewnej informacji co do terminu zakończenia działalności szpitala w pomieszczeniach” - Expo odstąpiło od umowy zawartej z firmą Exactus . Tym samym, CEDE 2021 nie będzie mogło odbyć się w tym miejscu i w zakładanym terminie (16-18 września 2021 r.).

Kolejne wyjście awaryjne 

Organizatorzy CEDE zapewniają:
Pomimo kolejnych przeciwności losu nie poddajemy się. Ostatnie miesiące nauczyły nas planowania alternatywnego. Dlatego kilka miesięcy temu zarezerwowaliśmy - jako plan B - hale wytwórni filmowej należące do DoubleTree by Hilton w Łodzi. Jest to bardzo ciekawe miejsce, które trzymaliśmy w odwodzie. Niestety-stety, rezerwację anulowało w sposób naturalny rosnące zainteresowanie wystawców. Mówiąc wprost – obiekt, wystarczający na CEDE, został zagospodarowany w maju i czerwcu przez szybko rosnące grono wystawców. Tak więc zapasowa lokalizacja przestała być aktualna.

Co dalej z CEDE 2021? Po sprawdzeniu wszystkich możliwych alternatyw w mieście oraz kalendarza, JEDYNYM możliwym terminem, w JEDYNYM obiekcie, gwarantującym wymagany poziom infrastrukturalny jest 7-9 października 2021 w Miejskiej Arenie Kultury i Sportu w Łodzi, czyli popularnej ATLAS ARENIE. To nowa propozycja dla potwierdzonych oraz nowych wystawców CEDE 2021. W tym miejscu, w październiku, chcemy zrobić najlepsze CEDE.

Szanowni Państwo, proszę uwierzyć, że w ostatnich miesiącach praca w sektorze spotkań to najwyższej intensywności trening dla układu nerwowego. Z licznych rozmów z Państwem, wiemy, że znacie nasze położenie i doceniacie szczerość komunikacji.

Szczegółowe informacje: 21 czerwca 

O szczegółach związanych ze zmianą daty i miejsca chcemy opowiedzieć w formie grupowego spotkania online (Zoom) w poniedziałek 21 czerwca o godz. 11.00. Wszystkie kwestie wymagające indywidualnego toku (lokalizacje stoisk, kwestie techniczne, rejestracje) będą przeprowadzane właśnie w taki sposób. Podczas spotkania zaprezentujemy Atlas Arenę, wstępny plan wystawy, opowiemy o ważnych dla wystawców kwestiach. Już dziś możemy powiedzieć, że planujemy przenieść aranżację (ustawienie stoisk) z EXPO, przy uwzględnieniu oczywistych różnic obiektu.

Link do rejestracji na spotkanie
Bezpośredni link do spotkania otrzymają Państwo mailem po rejestracji.

Fakty dotyczące zainteresowania CEDE

Równolegle rozpoczynamy komunikację do zwiedzających. Fakty są następujące:
- od kwietnia bezpłatne karty wstępu pobrało więcej osób niż w analogicznym okresie przed CEDE 2019 (ostatnia edycja),
- liczba osób zainteresowanych udziałem na oficjalnym Wydarzeniu Facebook przekroczyła 1200 osób.

Czekamy na Państwa na Zoom, a później w Łodzi! Spotkajmy się, wreszcie!

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość, liczymy na dalszą owocną współpracę.

(Exactus sp.j.)

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE   targi stomatologiczne   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH