PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Warsaw Dental Medica Show - te targi przejdą do historii

Autor: miro • Źródło: ms
28-09-2020, 09:39
Warsaw Dental Medica Show - te targi przejdą do historii Warsaw Dental Medica Show
Branża stomatologiczna czeka na Warsaw Dental Medica Show (1 – 3 października w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą), czeka chociażby dlatego, że nie doczekała się na Krakdent i że wciąż oczekuje na CEDE (przeniesione na grudzień).

Tegoroczne Warsaw Dental Medica Show ma do spełnienia rolę wyjątkową - pokaże jak bardzo lekarzom dentystom, higienistkom stomatologicznych i technikom dentystycznym zależy na uczestnictwie w rzeczywistych targach stomatologicznych uzupełnionych rzeczywistym kongresem naukowym.

Z informacji przekazanej przez PTAK Warsaw Expo wynika, że uczestnicy branży są spragnieni kontaktów interpersonalnych, które zapewnia uczestnictwo w targach. Ponad 90 proc. zarejestrowanych zwiedzających potwierdziło w bezpośredniej rozmowie telefonicznej chęć udziału w Targach Warsaw Dental Medica Show oraz poświadczyło swoją obecność w systemie rejestracji online. 80 proc. rejestracji pochodzi z II dekady września, co świadczy o rosnącym poziomie zainteresowania. O ile faktyczna aktywność odpowiadać będzie deklaracjom możemy oczekiwać rekordowej frakwencji na poziomie 8 – 9 tys.

Na Warsaw Dental Medica Show przeczytać możemy:
8,5 tys. odwiedzających,
176 wystawców,
92 wykłady
32 warsztaty

Rejestracja tutaj 

W dniach rozwijającej się pandemii koronawirusa tylko PTAK Warsaw Expo jest w stanie zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa, a chodzi przede wszystkim - w zasadzie - o nieograniczoną przestrzeń wystawienniczą, zapewniającą bezpieczną odległość pomiędzy gośćmi WDMS. Taki dystans ma jeszcze jedną zaletę – możliwość prowadzenia nieskrępowanych, pogłębionych rozmów z wystawcami - w każdym czasie i w każdym miejscu.

Odnośnie samej wystawy organizator zapewnia, że w każdej chwili można dowolnie powiększyć przestrzeń przeznaczoną na imprezę. Hala wystawowa została tak rozplanowana, aby wystawa mogła sprostać wszystkim zaleceniom sanitarno-epidemiologicznym. 

Biorąc pod uwagę wytyczne i zalecenia Głównego Inspektoratu Sanitarnego obiekt targowo-kongresowy PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz współpracuje z Powiatową i Wojewódzką Stacją Sanepidu, które na bieżąco informują o wytycznych GIS dotyczących wydarzeń targowych.

Organizator stworzy stacjonarny punkt, w którym na miejscu będzie mógł pracować ekspert z dziedziny bezpieczeństwa epidemicznego, nadzorując i kontrolując realizację wydarzenia zgodnie z wytycznymi.

W tym roku wykładowcami i szkoleniowcami będą osoby noszące nazwiska wiele znaczące w stomatologii:
prof. dr hab. Tomasz Gedrange,
dr n. med. Marta Maciak,
prof. dr hab. n. med.  Mariusz Lipski,                                        
dr n. med. Jacek Ciesielski,
m.d.t Martin Lampl,
dr Stephan Lampl,
dr Desigar Moodley,
lek. stom. Paweł Andersz,
prof. zw. Joanna Wysokińska-Miszczuk,
dr.n.ekon. Magdalena Szumska,
mgr inż. Marcin Szumski
przedstawiciele The Dawson Academy Polska: dr Dorota Stankowska, dr Przemysław Stankowski oraz dr Robert Białach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Warsaw Dental Medica Show  

POLECAMY W SERWISACH