• Warsaw Dental Medica Show (8 - 10 września 2022 Ptak Expo pod Warszawą)
  • Polskie Towarzystwo Stomatologiczne jest organizatorem merytorycznym Kongresu Stomatologii
  • Organizatorzy targów stomatologicznych Warsaw Dental Medica Show liczą na ok. 11,5 tys. gości 

Warsaw Dental Medica Show to połączenie merytorycznej wiedzy i najbardziej aktualnych trendów, innowacji, które można poznać od podstaw.

V Kongres Stomatologii

V Kongres Stomatologii podczas Warsaw Dental Medica Show to trzy dni pełne wiedzy na najwyższym poziomie merytorycznym, podczas których uczestnicy nabędą umiejętności, które znajdą zastosowanie w ich codziennej praktyce.

Podczas targów oraz V Kongresu Stomatologii uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami, które w ostatnich latach rewolucjonizują świat stomatologii i medycyny estetycznej.

Podczas najbliższej edycji organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na takie tematy jak regeneracja kości, diagnostyka z zastosowaniem technologii trójwymiarowych, profilaktyka oraz ortodoncja.

Program ramowy V Kongresu Stomatologii:

Czwartek, 8 września
diagnostyka 3D
ortodoncja
panel dyskusyjny – endodoncja
Piątek, 9 września
profilaktyka
periodontologia
panel dyskusyjny – antybiotykoterapia
Sobota, 10 września
regeneracja kości
leczenie implantologiczne i ortodontyczne w kontekście dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego

PTS partnerem Warsaw Dental Medica Show 

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne jest partnerem strategicznym Warsaw Dental Medica Show i organizatorem merytorycznym Kongresu Stomatologii.

Organizatorzy Warsaw Dental Medica Show spodziewają się 11,5 tys. odwiedzających, ok. 200 wystawców, wszystko na pow.  24 tys. mkw. 

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki wykładów, nazwisk prelegentów i harmonogram poszczególnych dni organizatorzy maja opublikować w najbliższych dniach.