PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Warsaw Dental Medica Show już zaprasza na 2021 r.

ms
07-10-2020, 10:09
Warsaw Dental Medica Show już zaprasza na 2021 r. WDMS 2021
Od 9 do 11 września 2021 r. odbędzie się kolejna, czwarta edycja targów Warsaw Dental Medica Show – informują organizatorzy z PTAK Warsaw Expo.

Pomimo okresu pandemii, udało się zebrać branżę stomatologiczną na jedynych w tym roku, stacjonarnych targach w Polsce (CEDE w Łodzi zaplanowano na grudzień 2020 r. – przyp. red.). Targi wystartowały i co więcej, zgromadziły zadowalającą liczbę wystawców i odwiedzających, co świadczy o ogromnym zaufaniu w kierunku organizatora – czytamy w komunikacie PTAK Warsaw Expo.

Organizatorzy WDMS wyznaczyli już datę targów przyszłorocznych, mają się one odbyć od 9 do 11 września 2021 r.

PTAK Warsaw Expo dziękuje wszystkim wystawcom i odwiedzającym za udział w WDMS 2020 r. Wraz z podziękowaniami pojawiła się informacja oceniająca przebieg tegorocznej imprezy. Czytamy w niej m.in.: Targi Stomatologii i Medycyny Estetycznej zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Każdy uczestnik imprezy na wejściu przechodził przez kabinę dezynfekującą. Organizator zadbał również o dostęp do bezpłatnych masek medycznych dla wszystkich osób przebywających w obiekcie targowo - kongresowym. Często używane powierzchnie były na bieżąco dezynfekowane, a wytyczne odnośnie zachowania bezpiecznego dystansu ściśle przestrzegane.

Sukces targów Warsaw Dental Medica Show 2020 dodał otuchy całej branży wystawienniczej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH