PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

United Clinics stawia na jakość i rozwój technologii cyfrowych w stomatologii – UC i Platinum łączą siły

Autor: miro • Źródło: infoDENT24.pl
14-12-2022, 07:30
United Clinics stawia na jakość i rozwój technologii cyfrowych w stomatologii – UC i Platinum łączą siły Od lewej dr Paweł Bernatek, dr Andrzej Warchlewski Fot. archiwum
Do grupy United Clinics, w ramach której funkcjonuje 25 centrów stomatologicznych, dołączyła Klinika Platinum, czyli trzy placówki działające na terenie Wrocławia oraz DentalScan - cyfrowa pracownia protetyczna.
  • Potencjał Grupy United Clinics powiększył się o Klinikę Platinum (trzy wrocławskie placówki) oraz DentalScan - cyfrowa pracownia protetyczna
  • United Clinics stale rozwija się i prowadzi rozmowy z właścicielami kolejnych placówek stomatologicznych, których wizja rozwoju jest spójna z kierunkiem obranym przez UC 
  • Grupa United Clinics to 25 centrów stomatologicznych: 12 w Polsce, 12 na Litwie i jedna w Wielkiej Brytanii (łącznie ok. stu unitów)

Wzrasta potencjał grupy United Clinics  

 - Szczycimy się najwyższą jakością medyczną wykonywanych procedur, zaufaniem zbudowanym przez lata i profesjonalnym podejściem do obsługi pacjentów. To jedne z wielu walorów, które na co dzień prezentują kliniki należące do grupy United Clinics. Teraz dołączają do niej dwa kolejne podmioty, czyli Klinika Platinum, czyli trzy placówki działające na terenie Wrocławia oraz DentalScan, cyfrowa pracownia protetyczna. Czujemy się wyróżnieni, że do grona naszych partnerów biznesowych i wspólników dołączają tak wybitni specjaliści i osobowości jak dr Paweł Bernatek i dr Andrzej Warchlewski  – informuje prezes United Clinics Piotr Lizukow. 

Klinika Platinum - najlepsza droga do rozwoju 

- Od początku istnienia Kliniki Platinum Paweł Bernatek i ja wiedzieliśmy, że kluczową wartością, która nas łączy jest jakość, rozwój oraz uczciwość. Przez ostatnie 20 lat nic w tym zakresie się nie zmieniło i wciąż wprowadzaliśmy pod dach naszych klinik najnowsze technologie, jednocześnie poszerzając wiedzę, aby efektywnie z nich korzystać - mówi infoDENT24.pl lek. dent. Andrzej Warchlewski z Kliniki Platinum.

- Zarządzając we dwójkę osiągnęliśmy pewną skalę, która mimo iż dla wielu była imponująca nie wypełniała ram naszej wizji. Mieliśmy najlepszy zespół, lecz potrzebowaliśmy partnera, który zdejmie z naszych barków przyziemne obciążenia związane z prowadzeniem biznesu, a jednocześnie doda skrzydeł do dalszego postępu – kontynuował rozmówca infoDENT24pl.

Dlaczego wybór padł na United Clinics 

- Potencjalni partnerzy pojawiali się już od wielu lat, ale żaden z nich nie miał na tyle otwartej głowy abyśmy zdecydowali się połączyć z nim naszą drogę. Jednak rok temu pojawiło się światełko w tunelu, które po bliższym poznaniu okazało się być rozpędzoną lokomotywą jadącą po tych samych torach co my. Pojawiło się United Clinics – dodaje Andrzej Warchlewski.

- Okazało się, że mamy wspólną wizję, jak powinien wyglądać postęp stomatologii, opartej na cyfryzacji, ale przede wszystkim na partnerstwie i zaufaniu we wzajemnych relacjach. Ludzie, którzy stoją za United Clinics dali nam poczucie bezpieczeństwa w kwestii dalszego rozwoju zgodnego z naszą dotychczasową polityką gdyż jest ona również zgodna z ich DNA. Bardzo się cieszę, że nasze siły mogą się połączyć, aby konsolidować i zrewolucjonizować rynek stomatologiczny w Polsce – uzupełnia Andrzej Warchlewski.

Zasady współpracy z United Clinics  

United Clinics przedstawia ofertę przystąpienia do grupy lokalnym liderom, a więc podmiotom, które na przestrzeni lat wykreowały rozpoznawalność i zaufanie nie tylko pacjentów, ale także lekarzy, personelu średniego oraz kontrahentów – informuje prezes United Clinics Piotr Lizukow.

- Grupa stale rozwija się i prowadzi rozmowy z właścicielami kolejnych placówek stomatologicznych, którzy widząc trendy konsolidacyjne zachodzące na rynku, rozważają przyłączenie się do grupy, jednak zależy im na zachowaniu wypracowanych przez lata standardów i tożsamości placówki, które powstały w odpowiedzi na oczekiwania pacjentów – dodaje  Piotr Lizukow.

Jaki jeszcze sposób działania charakteryzuje United Clinics? Warto zaznaczyć, że firma posiada centralną platformę profesjonalnego wsparcia klinik należących do grupy m.in. w obszarach finansów, marketingu, zakupów, IT i HR. Wspiera ona również funkcjonujące placówki w ich dalszym rozwoju, aby jeszcze więcej pacjentów miało dostęp do najwyższej jakości usług medycznych oraz obsługi na najwyższym poziomie 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH