PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Toruń: właściciel gabinetów dentystycznych kupuje działkę inwestycyjną

Autor: miro • Źródło: ms
15-09-2021, 06:19
Toruń: właściciel gabinetów dentystycznych kupuje działkę inwestycyjną Działka przy ul. Tarnowskiej 38 - 40 w Toruniu (fot. Google Maps)
Licytację miejskiej działki, przeznaczonej pod usługi, wygrał Jacek Owczarczak prowadzący w Toruniu i w Gdańsku gabinety dentystyczne Dentaurus.

Za 1,25 mln zł teren inwestycyjny przy ul. Tarnowskiej 38-40 w Toruniu wylicytował Jacek Owczarczak właściciel m.in. gabinetów dentystycznych Dentaurus, usytuowanych w Gdańsku i w Toruniu.

Cena wywoławcza parceli, usytuowanej na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy Bielawy, wynosiła 0,96 mln zł. Działka ma pow. ponad 31 arów.

Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jest niezabudowana i niezagospodarowana.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do ul. Tarnowskiej oraz do nieutwardzonej ulicy Piotrkowskiej. W działce znajdują się sieci: wodno-kanalizacyjna, gazowa i energetyczna.

Jacek Owczarczak dyrektor medyczny klinik Dentaurus ukończył z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Gdańsku w 2000 r. Jest absolwentem wielu kursów w Polsce i za granicą, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie i International Congress of Oral Implantologists.

Ukończył z wynikiem celującym cykl Curriculum Implantologii PSI, zdał egzamin na Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności - Implantolog Fellowship, konsultant medyczny firmy 3M. Zdał egzamin Diplomate i uzyskał Międzynarodowy Certyfikat Umiejętności Implantologicznej - ekspert d/s implantologii stomatologicznej (Diplomate). Certyfikat ten jest najwyższym uprawnieniem przyznawanym implantologom przez International Congress of Oral Implantologists. Specjalizuje się w implantologii, stomatologii estetycznej i protetyce. 

Zakres usług medycznych dostępny w Dentaurus obejmuje: leczenie zachowawcze i profilaktykę, endodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, ortodoncję, wybielanie, zabiegi estetyczne oraz leczenie implantologiczne. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH