PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN - Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL

19-06-2013, 00:01
TOP DESIGN - Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL (fot. TDGS)
TOP DESIGN - Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL (fot. TDGS)
W najnowszym numerze Dobrych Wnętrz" (07/2013) zaprezentowano dziesiąty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL to nowoczesny ośrodek znajdujący się w centrum Radomia.

Twórcą Kliniki Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL jest dr Katarzyna Kargol-Kuszewska, chirurg stomatologiczny z dwudziestoletnim doświadczeniem. Gabinet powstał w 1997 roku. Oferuje kompleksową pomoc stomatologiczną: od chirurgii stomatologicznej, implantoproetetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej po leczenie chorób przyzębia, a nawet medycynę estetyczną. Placówka jest wyposażona w nowoczesny sprzęt posiada własną pracownię diagnostyczną z tomografem i cyfrowym pantomografem. W leczeniu wykorzystuje się także laser i mikroskop.

Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz Dobre Wnętrze zapraszają gabinety stomatologiczne z całej Polski do udziału w konkursie Top Design Gabinety Stomatologiczne. Jeśli Twój gabinet wyróżnia się na tle konkurencji, masz unikalne wnętrze, pracują u Ciebie wybitni specjaliści  POKAŻ TO! Więcej

Klinika prezentuje się znakomicie zarówno w dzień jak i przy sztucznym oświetleniu. Jej zewnętrzny, architektoniczny wizerunek koresponduje z wewnętrzną przestrzenią, w której dominują proste formy, naturalne materiały i kolory natury.

Przestronny hall zapewnia intymność i spokój oczekującym pacjentom. Harmonia kształtów i barw w otoczeniu delikatnych dźwięków muzyki oraz unoszącego się zapachu górskiego lasu i cytrusów łagodzi napięcie i codzienny stres.

Klinika podzielona jest na dwie strefy. Pacjenci korzystający z usług medycyny estetycznej i pracowni diagnostyki radiologicznej zapraszani są do specjalnie wyposażonych pomieszczeń, w których dominują jasne barwy, meble i oświetlenie wypływające z delikatnych lampionów.

W skład kompleksu kliniki wchodzi również zespół gabinetów stomatologicznych. Szczególną uwagę zwraca równowaga pomiędzy kształtem i kolorem unitów stomatologicznych a otaczającymi ich meblami, których lakierowane, jasne fronty i soczysto - owocowe kolory blatów tworzą jedną harmonijną przestrzeń. To skrzyżowanie najnowszych, medycznych technologii i czystość formy tworzy specyficzny, świeży klimat miejsca, które nie wywołuje negatywnych emocji.

[nggallery id=39]

Źródło: TDGS/Interdental

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2012
W tym roku do nagrody spośród ponad 22 tys. gabinetów działających w Polsce nominowano 10 placówek m.in. z Rzeszowa, Olsztyna, Gdańska i Warszawy. Przez najbliższe 10 miesięcy nominowane gabinety kolejno będą prezentowane na łamach magazynu Dobre Wnętrze, który jest współorganizatorem projektu. Najlepsze kliniki, w trzech kategoriach wybierze jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy i dziennikarzy oraz czytelnicy i internauci. Celem konkursu TOP DESIGN jest pokazanie zmian, jakie zaszły w polskiej stomatologii. To nie tylko konkurs wnętrzarski, ale przede wszystkim pokazujący zmiany, jakie zaszły w polskich gabinetach. Nominowane gabinety to miejsca, w których leczy się w bezstresowej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych i diagnostycznych, a co najważniejsze to miejsca, które ustawiają wysoko poprzeczkę innym gabinetom  mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio. Konkurs organizowany przez Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz magazyn Dobre Wnętrze można śledzić na bieżąco na Facebook.com/topdesigngabinety
Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH