PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl

17-04-2013, 00:01
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl (fot. TDGS)
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl (fot. TDGS)
W najnowszym numerze Dobrych Wnętrz" 05/2013 zaprezentowano ósmy gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Gdyński Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl to miejsce, w którym dominują nowoczesne formy, biel oraz błękit.

Pacjentów gabinetu wita śnieżnobiała recepcja, na której tle wyróżniają się kolorowe kwiaty. Z sufitu zwisają nowoczesne lampy, które swoją czarną barwą wyraźnie zaznaczają swoją obecność. Od progu uwagę zwraca gra świateł za drzwiami pracowni diagnostycznej. Króluje w niej morski błękit.

Gabinety zabiegowe zaprojektowano minimalistycznie. Przeszklone drzwi powiększają ich powierzchnie, nie pozbawiając jednocześnie dyskrecji lekarza i pacjentów. Przez chłodne kolory ścian przebijają się kolorowe obszycia unitów.

[nggallery id=25]

Gabinet Stomatologii Estetycznej drWyszkowski.pl to miejsce, w którym technologia spotyka się z doświadczeniem i wiedzą lekarzy. Gabinet od blisko 20 lat przywraca uśmiech mieszkańcom Pomorza i nie tylko. Jego specjalnością jest stomatologia estetyczna, protetyka i implantologia. U dr Wyszkowskiego pacjenci znajdą także kompleksowe leczenie stomatologiczne, wspomagane najnowocześniejszą, dostępną dziś technologią, podnoszącą jakość i standard zabiegów. W gabinecie pomoc uzyskają zarówno pacjenci wymagający leczenia próchnicy, ubytków wielozębowych, jak również ci, dla których priorytetem jest biały i zdrowy uśmiech. Gabinet dysponuje własną pracownią diagnostyczną. Placówka, jako pierwsza na Pomorzu pozyskała skaner zewnątrzustny, który umożliwia wykonywanie wycisków pod korony i mosty w technologii całkowicie cyfrowej (CAD/CAM).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   TOP DESIGN   Reklama i marketing  
  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu
    Dobrzemieszkaj Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek
    Puls HR House Market Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora
    Koszyk cenowy Sady Ogrody Promocjada Archiconnect