PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Technik dentystyczny produkuje światowej klasy sprzęt sportowy

Autor: miro • Źródło: ms
17-02-2022, 10:30
Technik dentystyczny produkuje światowej klasy sprzęt sportowy 259461303_1580591888954276_2099133089266314450_n.jpg
Szymon Sajkowski, związany z pracownią techniki dentystycznej w Giżycku, jest współtwórcą unikatowych butów do uprawniania m.in. jazdy szybkiej na lodzie.

Technik dentystyczny oraz pasjonat sportu, muzyk Szymon Sajkowski wraz z Tomaszem Wróblewskim, wyczynowym sportowcem, reprezentującym Polskę w short tracku zajęli się produkcją profesjonalnych butów dla łyżwiarzy oraz rolkarzy.

Założona przez nich firma Psycho Sparrow dostarcza profesjonalistom specjalistyczne obuwie sportowe uwzgledniające indywidualne preferencje każdego z użytkowników.
Psycho Sparrow robi się wyłącznie na zamówienie. Nie ma dwóch takich samych par. Każde obuwie powstaje na podstawie indywidualnego odlewu.

Obuwie Psycho Sparrow powstaje z najwyższej jakości materiałów m.in. z:
- aluminium;
- kompozytu węglowego, z którego wykonana jest skorupa buta;
- kevlar – zapewniający butom jak najmniejszą wagę ok. 300 g.

Sportowcy, którzy korzystają z obuwia Psycho Sparrow, osiągają wymierne rezultaty podczas zawodów. Bywa, że biją rekordy krajowe, zdobywają medale mistrzostw kraju, osiągają rekordy życiowe.

Firma Psycho Sparrow Boots otrzymała dotację w wysokości 779,6 tys. zł z Programu Polska Wschodnia. Dzięki niej zrealizowała projekt „Wprowadzenie na rynek specjalistycznych, indywidualnie wykonywanych butów do jazdy szybkiej na łyżwach i rolkach”.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
technik dentystyczny   hobby  

POLECAMY W SERWISACH