PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Targi Krakdent: maszynka do rekordów

ms
26-04-2019, 08:14
Targi Krakdent: maszynka do rekordów Na targach Krakdent (foto: Krakdent)
Tegoroczne Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie Krakdent udowodniły, że słusznie nazywane są najważniejszym spotkaniem lekarzy stomatologów, techników dentystycznych oraz asystentek i higienistek stomatologicznych nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej.

Siła spotkań
W tym roku w Targach Krakdent udział wzięło około 16 tys. osób. Wysoka frekwencja świadczy o potrzebie bezpośrednich spotkań i rozmów, dzięki którym goście mogą wymienić się kontaktami, poznać osobiście oraz podzielić swym doświadczeniem.

- Dla mnie Targi Krakdent to przede wszystkim miejsce, gdzie całościowo mogłem zobaczyć, co jest dostępne na polskim rynku, co jest modne i kto jest znany w Polsce. Pół roku temu po kilkunastu latach wróciłem z Anglii, więc aktualnie nie znam nikogo i nie wiem, co się dzieje w branży. Targi to doskonałe miejsce, żeby porozmawiać z ludźmi i zacząć się odnajdywać z powrotem na krajowym rynku – powiedział Paweł Sobociński, stomatolog.

Rekordowa liczba wystawców
W Targach udział wzięła rekordowa liczba wystawców – 451 firm z całego świata, m.in.: Austrii, Chin, Francji, Korei Południowej, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch. Również w tym roku nie zabrakło słów uznania. Wystawcy dostrzegają, iż organizatorzy nie spoczywają na laurach i dokładają starań, aby spełnić wymagania swoich gości.

- Tegoroczna edycja była wspaniała. Mieszkam w Krakowie i tym bardziej cieszę się, że te targi cały czas się rozwijają. – podsumował wydarzanie Raimund Kuspiel z firmy Olident.

- Targi krakowskie od wielu lat są dla nas bardzo udane. Jako firma na tych targach zawsze prezentujemy tylko i wyłącznie nowości. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów, mamy możliwość spotkania się, porozmawiania a co najważniejsze klientów jest bardzo dużo – powiedział Artur Podolski z firmy Marrodent.

Wśród wystawców byli również tacy, którzy od razu deklarowali swój udział w kolejnej edycji Targów, tak jak Jens Oberhoffner z firmy Coltene - Uważam, że Targi Krakdent to najlepsze targi w Polsce, które utrzymują swój poziom.. Widzimy się za rok.

Targi zaangażowane społecznie
Każdy z nas jest człowiekiem, a pomagając drugiemu człowiekowi pomagamy de facto sobie, bo nigdy nie wiemy, czy sami nie będziemy kiedyś potrzebować pomocy. – powiedział lekarz stomatolog Konrad Rylski, wygłaszając wykład inauguracyjny pt. „Dentysta w Afryce”. Z całą pewnością podczas trzech dni targów można było spotkać wielu lekarzy, którzy do swojego zawodu podchodzą holistycznie i dla których ich zawód to misja.

Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszyła się akcja społeczna #JestemCzujnyOnkologicznie, mająca na celu popularyzację roli stomatologów w rozpoznawaniu potencjalnie nowotworowych zmian w jamie ustnej pacjenta. Na wybranych stoiskach odbyły się badania przesiewowe pod kątem nowotworów jamy ustnej. Podczas nich stomatolodzy uczyli się jak powinno wyglądać takie badanie, które można przeprowadzić w trakcie standardowego przeglądu. Do akcji włączyło się wielu cenionych w branży stomatologów, którzy zarówno badali jak i brali udział w akcji w charakterze pacjentów.

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Olident  

POLECAMY W SERWISACH