• Targi Stomatologiczne KRAKDENT® wracają do gry (7 - 9 kwietnia EXPO Kraków).
  • W Targach weźmie udział ok. 300 wystawców.
  • Mocnym punktem Targów KRAKDENT® ma być program edukacyjny – KRAKDENT-edu.

Okazji będzie bez liku, tych w standardzie oficjalnych szkoleń, prezentacji i warsztatów, ale także równie ważnych, a może nawet ważniejszych, które określa się jako small talk. 

KRAKDENT wystawa, kongresy, szkolenia, warsztaty

Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, które odbędą się 7-9 kwietnia w EXPO Kraków to m.in.:
- 300 wystawców m.in. z Belgii, Chin, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Indii, Korei Płd., Niderlandów, Niemiec, Polski, Rumunii, Słowacji, Szwajcarii, Włoch;
- kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów;
- Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti w ramach programu KRAKDENT-edu;
- szereg atrakcji na scenie KRAKDENT MeetUp;
- imponująca liczba nowości prezentowanych na stoiskach. 

Największa impreza dla stomatologów w kraju

Już dziś wiadomo, że KRAKDENT® będzie największą od dwóch lat imprezą dla stomatologów, techników dentystycznych i asystentek w kraju.

- Cieszymy się, że ponownie spotkamy się z całą branżą w EXPO Kraków. Bardzo długo czekaliśmy na ten moment i starannie się do niego przygotowywaliśmy. Zadbaliśmy o to, aby tegoroczny program poruszał najbardziej aktualne tematy i odpowiadał na kluczowe potrzeby branży. Równie dokładnie przygotowali się wystawcy, którzy na stoiskach zaprezentują liczne nowości. Będzie można je na miejscu przetestować oraz zdobyć atrakcyjny rabat - zapowiada Beata Simon, Team Leader Targów KRAKDENT®.

KRAKDENT prezentuje nowości

Pierwszy na świecie rentgen z panelem dotykowym, najmniejsza na rynku skomputeryzowana strzykawka do znieczuleń stomatologicznych, skaner twarzy, hybrydowy bioaktywny substytut kości, ultracienkie wiertła diamentowe, innowacyjny materiał do wybielania zębów metodą nakładkową, najnowocześniejsze unity – to tylko kilka z przykładów nowości, jakie będzie można obejrzeć podczas zbliżających się targów. Wraz ze wzrostem technologii, rośnie jednak konkurencja.

Właściciele gabinetów wiedzą, że inwestycja w wysokiej klasy urządzenia zwróci się w postaci większego zainteresowania ich kliniką. Pacjenci są bowiem coraz bardziej wymagający - mają niewiele czasu oraz oczekują szybkich i trwałych efektów. Wchodzą na strony, media społecznościowe, sprawdzają usługi i zwracają uwagę na urządzenia i metody wykorzystywane w leczeniu. Co zatem zrobić, aby nie pozostać w tyle?

Odwiedzić Targi KRAKDENT®, na których szeroką ofertę zaprezentują kluczowi producenci i dystrybutorzy nowości rynkowych

KRAKDENT-edu

Mocnym punktem Targów KRAKDENT® będzie bogaty program edukacyjny – KRAKDENT-edu, na który składają się przede wszystkim kursy medyczne i praktyczne warsztaty w salach seminaryjnych EXPO Kraków oraz szkolenia na stoiskach wystawców. W programie nie mogło zabraknąć cenionego przez środowisko lekarzy – Międzynarodowego Kongresu Stomatologicznego Dental Spaghetti skupiającego wybitnych ekspertów.

W tym roku sesje przedkongresowe odbędą się 8 kwietnia w hotelu Park Inn by Radisson Krakow.

Kursy praktyczne poprowadzą dr Fernando Miñambres Freijeiro, prof Louis Hardan, dr Kostas Karagiannopoulos, dr Marco Martignoni.

W drugiej połowie dnia uczestnicy spotkają się na Seminarium Europejskiego Towarzystwa Stomatologii Kosmetycznej ESCD, które poprowadzą absolwenci Kois Institute w Seattle, a także certyfikowani mentorzy tego ośrodka: dr n. med. Maciej Żarow, lek. stom. Marcin Joniec, lek. stom. Michał Sypień, lek. stom. Tomasz Sypień.

Kongres Dental Spaghetti odbędzie się 9 kwietnia w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, a wiedzą podzielą się m.in.: dr Fernando Miñambres Freijeiro, Paul Gerloczy, dr Kostas Karagiannopoulos, dr Marco Martignoni, Daniele Rondoni, dr Fernando Rojas-Vizcaya.

Zapisy na Kongres Dental Spaghetti i szkolenia KRAKDENT-edu tutaj.

KRAKDENT: konkurs o Medal Najwyższej Jakości

Celem prestiżowego konkursu o Medal Najwyższej Jakości jest wyróżnienie firm prezentujących innowacyjne produkty z branży. W tym roku organizatorzy otrzymali rekordową liczbą zgłoszeń wśród, których są m.in. najnowszej generacji sprzęt, aparatura diagnostyczno-zabiegowa, instrumentarium stomatologiczne, materiały stomatologiczne i kliniczne, materiały używane w pracowniach i laboratoriach techniki dentystycznej, materiały pomocnicze, preparaty i urządzenia profilaktyczne, książki, oprogramowania dla stomatologii. Laureatów wybiera grono cenionych autorytetów w branży stomatologicznej.

W Komisji Konkursowej pod przewodnictwem prof. dr hab. Marka Ziętka – Honorowego Prezydenta Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zasiadają:
prof. dr hab. n. med. Maria Chomyszyn-Gajewska – kierownik Katedry Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej, IS UJCM w Krakowie;
lek. dent. Zbigniew Klimek – sekretarz Sekcji Polskiej Akademii Pierre Faucharda;
lek. dent. Anna Lella - prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej w Olsztynie, członek Zarządu World Dental Federation FDI;
Bożena Florczyk – członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Techników Dentystycznych;
Iwona Miliszkiewicz-Bielak – sekretarz Komisji Konkursowej, Targi w Krakowie Sp. z o.o.

KRAKDET: moc kontaktów

W kuluarach mówi się, że podczas Targów KRAKDENT®  ten jeden raz w roku, w jednym miejscu spotyka się całe branżowe środowisko. Jest czas na rozmową, wymianę doświadczeń i wspólną kawę. W ciągu trzech dni tysiące stomatologów, techników dentystycznych i asystentek zdobywa fachową wiedzę, poznaje nowe trendy i nawiązuje nowe relacje biznesowe.

Jednym słowem – trzeba tu być!

KRAKDENT: Dentopomoc dla Ukrainy

Co roku podczas Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® organizowana jest akcja charytatywna DENTOPOMOC, w ramach której wystawcy przekazują środki i akcesoria do higieny jamy ustnej wychowankom domów dziecka i rodzinom zastępczym z Małopolski.

W tym roku, w związku z atakiem Rosji na Ukrainę, akcja rozpoczęła się już na miesiąc przed targami, a zebrane dary przekazywane są kobietom i dzieciom z Ukrainy przebywającym w Krakowie oraz przesyłane bezpośrednio do Ukrainy.

Akcja potrwa do 6 kwietnia.

***
Szczegóły www.krakdent.pl
Bilet online to 50 proc. rabatu 
Zapisy na Kongres Dental Spaghetti i szkolenia KRAKDENT-edu