PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Targi DENTAMED® znowu zapraszają lekarzy dentystów

Autor: miro • Źródło: ms
12-10-2021, 09:25
Targi DENTAMED® znowu zapraszają lekarzy dentystów Dentamed wraca (foto: Targi w Krakowie)
Branża stomatologiczna przyspiesza. Zaledwie w ciągu dwóch miesięcy na firmamencie pojawia się trzecie wydarzenie: Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED®, które potrwają (stacjonarnie) przez dwa dni 5 i 6 listopada 2021 we Wrocławiu (po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią).

Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF we Wrocławiu będzie centrum polskiej stomatologii od 5 do 9 listopada 2021 r.

Strach przed wizytą u stomatologa to przeszłość. Dzięki nowym technologiom spotkanie z dentystą może być krótkie, miłe, a przede wszystkim bezbolesne. Słowa te z całą pewnością potwierdzą goście Targów, którzy przybędą do Wrocławia, aby zapoznać się z ofertą tegorocznych wystawców. Na stoiskach prezentowane będą nowoczesne produkty i narzędzia do codziennego użytku, oprogramowania, jak również wysokiej klasy wyposażenie i sprzęt niezbędny do efektywnej i wygodnej pracy stomatologa.

Wiedza kluczem do sukcesu

Branża stomatologiczna ponownie spotka się w jednym miejscu, aby nawiązać lub utrwalić dotychczasowe kontakty, wymienić się wiedzą i doświadczeniem. W programie m.in. kurs medyczny dla lekarzy dentystów, sesja szkoleniowa dla higienistek, asystentek i recepcjonistek stomatologicznych oraz prezentacje i szkolenia firm.

W ramach kursów medycznych dla lekarzy dentystów pojawią się następujące tematy: „Jak skutecznie pomóc, gdzie oraz kiedy skierować pacjenta na dalsze leczenie chirurgiczne”; „Dokumentacja zdjęciowa w gabinecie stomatologicznym jako element wpływający na jakość i bezpieczeństwo pracy lekarza stomatologa”; „Ochrona wizerunku i danych osobowych w gabinecie stomatologicznym. RODO - jak sobie poradzić?”

Z kolei higienistki, asystentki i recepcjonistki stomatologiczne mogą w tym roku poszerzyć swoją wiedzę na tematy: „Motywacja, jako ważny aspekt pracy każdego zespołu stomatologicznego”; „Nowoczesne technologie w gabinecie stomatologicznym. Od fotografii po techniki cyfrowe - jak się w tym odnaleźć”; „RODO - w gabinecie stomatologicznym. Co warto wiedzieć? Najważniejsze informacje i zasady, jak uniknąć problemów”.

Wymiana doświadczeń

Stomatologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a targi to idealne miejsce do wymiany doświadczenia i podzielenia się wiedzą. Organizatorzy zachęcają do wspólnych rozmów, wymiany kontaktów, które z całą pewnością zaowocują w przyszłości.

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji online.

Szczegółowe informacje o targach i programie

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie   Dentamed  

POLECAMY W SERWISACH