• Zarząd Targów w Krakowie podjął decyzję o odwołaniu 20. Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED®, które miały odbyć się we Wrocławiu 18 i 19 listopada 2022 r.
  • Odwołanie wrocławskich targów motywowane jest m.in. trudną sytuacją geopolityczną, narastającym niepokojem, spowodowanym podwyżkami prądu i gazu. Taka sytuacja sprawiła, że wielu dotychczasowych wystawców wstrzymało się z decyzjami o udziale w imprezie o charakterze regionalnym
  • Zarząd Targów w Krakowie zapewnia, że Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, zaplanowane w okresie od 30 marca do 1 kwietnia 2023 r., odbędą się w EXPO Kraków na 100 proc.

Zarząd Targów w Krakowie przesłał infoDENT24.pl informację wyjaśniającą przyczyny decyzji o odwołaniu wrocławskich targów.

Komunikat publikujemy w  całości. 

Przyczyny odwołania targów DENTAMED®

Trudna sytuacja geopolityczna, narastający niepokój spowodowany podwyżkami prądu i gazu sprawiły, iż wielu dotychczasowych wystawców wstrzymało się z decyzją o udziale w imprezie o charakterze regionalnym.

Targi w Krakowie od zawsze odpowiadały na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku stomatologicznego w Polsce i były tam, gdzie pojawiała się potrzeba spotkań, rozmów i wymiany kontaktów.

W obliczu zmian zachodzących wokół, nie chcemy narażać firm na straty finansowe i niezadowolenie z powodu zbyt małej liczby odwiedzających.

Wystawcy kupując stoisko, obdarzają nas ogromnym zaufaniem, za co jesteśmy wdzięczni i co jest dla nas bardzo ważne.

Z uwagą śledzimy zmiany i potrzeby branży, wsłuchujemy się w głos wystawców i gdy tylko firmy będą gotowe - powrócimy do Wrocławia.

KRAKDENT nie jest zagrożony

Dziś za najważniejsze forum branży stomatologicznej uznać trzeba Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, które w okresie 30 marca 1 kwietnia 2023 r. odbędą się w EXPO Kraków i które na kilka miesięcy przed budzą ogromne zainteresowanie.

Dziś jednak koncentrujemy się na Targach KRAKDENT®, które w 2023 r. zapowiadają się imponująco.

Decyzja Zarządu Targów w Krakowie spotkała się ze zrozumieniem wystawców liczących na spotkania biznesowe we Wrocławiu. Większość z nich już zadeklarowała swój udział w Międzynarodowych Targach Stomatologicznych KRAKDENT®.