PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Szczoteczki soniczne: premia nowości to już przeszłość

Autor: miro • Źródło: ms
13-06-2019, 10:26
Szczoteczki soniczne: premia nowości to już przeszłość Szczoteczka soniczna Hoffen
Producenci szczoteczek sonicznych mogą już chyba zapomnieć o dużym marginesie zysku ze sprzedaży tego typu wyrobów, wynikającym tylko z premii nowości.

Szczoteczki soniczne, chociaż od ich masowej produkcji mijają już trzy dekady, w Polsce zadomowiły się na dobre dopiero od kilku lat.

Obecnie na rynek trafiają coraz to nowe modele szczoteczek sonicznych, kuszące potencjalnych nabywców niższą i niższą ceną i niekoniecznie cena ta musi odzwierciedlać równie niską jakość wyrobu.

Od 13 do 26 czerwca w sklepach Biedronka można kupić szczoteczkę soniczną marki Hoffen za 99 zł. W cenie są: urządzenie ze stacjonarną ładowarką, czterema dodatkowymi końcówkami oraz etui.

Według informacji podawanych przez producenta, na jednym pełnym ładowaniu można korzystać ze szczoteczki przez miesiąc. Akumulator litowo-jonowy ładowany jest bezprzewodowo (indukcyjnie). 

Maksymalna liczba drgań końcówki wynosi 36 tys. na minutę. To mniej więcej tyle, co średniej klasy szczoteczka soniczna. Urządzenie marki Hoffen posiada 5 programów czyszczenia: czyszczenie, wybielanie, wrażliwe zęby, masaż dziąseł oraz ochrona dziąseł. Szczoteczka m.in. sygnalizuje czas mycia zębów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
szczoteczki soniczne  

POLECAMY W SERWISACH