PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Świętoszów: Przetarg na usługi stomatologiczne dla jednostki wojskowej

19-04-2013, 00:01
Świętoszów: Przetarg na usługi stomatologiczne dla jednostki wojskowej (fot. PTWP)
Świętoszów: Przetarg na usługi stomatologiczne dla jednostki wojskowej (fot. PTWP)
Jednostka Wojskowa Nr 5350 w Świętoszowie (woj. dolnośląskie) ogłosiła przetarg na udzielanie świadczeń zdrowotnych w rodzaju dodatkowe świadczenia zdrowotne lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych przysługujących żołnierzom zawodowym. Termin składania ofert upływa 22 kwietnia 2013 r.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług stomatologicznych, zgodnie z rozporządzeniem ministra obrony narodowej z 8 września 2011 r. w sprawie dodatkowych świadczeń zdrowotnych lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych przysługujących żołnierzom zawodowym (Dz.U. z 2011r., Nr 210, poz. 1252) dla żołnierzy jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 43 WOG.

Przypominamy, że dodatkowe świadczenia zdrowotne lekarza dentysty i materiały stomatologiczne przysługują żołnierzom zawodowym w zakresie:

Oceny stanu układu stomatologicznego na podstawie zdjęcia pantomograficznego, wykonywanego nie częściej niż jeden raz w roku;

Stomatologii zachowawczej z endodoncją: opracowanie i wypełnienie ubytków próchnicowych kasy od I do V według Blacka oraz ubytków pochodzenia niepróchnicowego z użyciem materiałów kompozytowych światłoutwardzalnych, cementów glasjonomerowych i ćwieków okołomiazgowych; leczenie endodontyczne z wypełnieniem wszystkich kanałów w zębach bocznych przedtrzonowych i trzonowych z wykonaniem niezbędnych radiogramów zębowych.

Chirurgii stomatologicznej - resekcja wierzchołka korzeni zębów w obu łukach zębowych z dopełnieniem wstecznym;

Chorób błon śluzowych i przyzębia: kiretaż otwarty; założenie opatrunku periodontologicznego; usunięcie złogów nazębnych raz na kwartał w obrębie całego uzębienia;

Realizacja usług odbywać się będzie na podstawie skierowań na leczenie stomatologiczne zgodnie ze wzorem określonym w rozporządzeniu ministra obrony narodowej z 8 września 2011 r. w sprawie dodatkowych świadczeń zdrowotnych lekarza dentysty i materiałów stomatologicznych przysługujących żołnierzom zawodowym (Dz.U. z 2011r., Nr 210, poz. 1252), po okazaniu dokumentu poświadczającego tożsamość żołnierza

Informacje administracyjne

Ofertę należy złożyć w Kancelarii Jawnej Jednostki Wojskowej 5350 ul. Marszowa 1, 59-726 Świętoszów, z podaniem adresu do korespondencji w terminie do 22 kwietnia 2013 r. do godz. 8:00. Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego, Sala Odpraw, budynek 22, 22 kwietnia 2013  r. o godz. 9:00.Oferent jest związany ofertą do 30 dni od upływu terminu składania ofert. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu lub przesunięcia terminu składania ofert.

Formularz zgłoszeniowy jak i szczegóły oferty dostępne są na oficjalnej stronie zamawiającego: www.43wog.sow.mil.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   przetargi   Przetargi  

POLECAMY W SERWISACH