PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia: Furyk Clinic na Expo w Dubaju

Autor: miro • Źródło: ms
30-11-2021, 13:31
Stomatologia: Furyk Clinic na Expo w Dubaju Polska stomatologia podczas Expo Dubai (źródło FB)
Jednym z laureatów konkursu PARP Go to Brand, jest lecznica stomatologiczna Furyk Clinic. Lecznica planuje rozszerzyć zakres swoich działań poza granice Polski. Podczas Expo Dubaj Furyk Clinic promuje innowacyjne zabiegi stomatologiczne.

Konkurs Go to Brand to projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), którego celem jest pomoc finansowa firmom na promocję polskich marek na rynkach zagranicznych.

- Jesteśmy przekonani, że polskie przedsiębiorstwa, które są beneficjentami konkursu Go to Brand, mają szansę zaistnieć na rynkach zagranicznych. Wystawa EXPO to wydarzenie, w którym biorą udział ludzie biznesu z całego świata - skomentowała Izabela Fiszer, zastępca dyrektora w Departamencie Internacjonalizacji Przedsiębiorstw PARP.

7 grudnia 2021 r. na Wystawie Światowej Expo w Dubaju odbędzie się Dzień Polski. Uświetnią go prestiżowe wydarzenia kulturalne z udziałem przedstawicieli najwyższych władz państwowych Polski i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Ze wsparcia PARP skorzystała firma Furyk Clinic, która ma szansę promować usługi stomatologiczne podczas wystawy Expo w Dubaju.

Furyk Clinic posiada własne narzędzia diagnostyczne, takie jak RTG czy kamera wewnątrzustna, które pozwalają na wykonanie kompleksowej diagnostyki. Dla maksymalnej precyzji leczenia w Furyk Clinic zawsze pracuje się przy użyciu mikroskopów stomatologicznych, zapewniających ponad dwudziestokrotne powiększenie.

Furbbbbbyk Clinic to 5 tys. wyleczonych pacjentów, 850 wykonanych koron, 350 założonych implantów, 17 lat doświadczenia.

Eksperci Furyk Clinic przygotowali dla pacjentów krótki poradnik o 10 rzeczach, które trzeba wiedzieć zanim wybierze się swojego dentystę. Te dziesięć rzeczy, ujęte w hasła to:
Kompleksowa diagnostyka
Gwarancja na leczenie
Bezpłatne konsultacje
Wizyty po godzinach (pogotowie stomatologiczne)
Plan leczenia z wszystkimi kosztami
Mikroskop w wyposażeniu
Zespół ekspertów
Nowoczesna rozwiązania
Elastyczne godziny przyjęć
Podejście do pacjenta

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH