Firma CA Immo podpisała umowę najmu z Centrum Medycznym enel - med na wynajem w Warsaw Spire C 540 mkw., które przeznaczone zostaną na klinikę stomatologiczną oraz wieloprofilową przychodnię specjalistyczną, w ramach której pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistycznych, diagnostyki obrazowej oraz punktu pobrań i szczepień.

Do dyspozycji pacjentów będzie w sumie 10 gabinetów lekarskich oraz bezpłatny parking rotacyjny.

Umowa została podpisana na okres 10 lat. Otwarcie placówki nastąpi w II połowie 2022 r.

Centrum Medyczne enel-med w Warsaw Spire C będzie 19 placówką w Warszawie i 35 w Polsce.  

– Nowa placówka w budynku Warsaw Spire C zapewni naszym pacjentom łatwy dostęp do lekarzy i usług medycznych za sprawą świetnej lokalizacji i łatwego dojazdu z każdego miejsca w Warszawie. To kolejne planowane otwarcie, które jest spójne ze strategią firmy na najbliższe lata, zakładającej ciągły rozwój i poszerzanie sieci placówek, w tym specjalistycznych. W 2022 r. planujemy otworzyć kolejne wieloprofilowe przychodnie specjalistyczne oraz kliniki stomatologiczne, nie tylko na terenie Warszawy – komentuje Bartosz Rozwadowski, dyrektor ds. inwestycji i zakupów w enel-med.

- Jestem  bardzo zadowolony z wyboru Warsaw Spire C przez firmę enel-med na siedzibę swojego kolejnego oddziału. Placówka medyczna będzie rewelacyjnym udogodnieniem zarówno dla użytkowników naszego biurowca, jak i okolicznych mieszkańców–  powiedział Dawid Wątorski, senior leasing manager w CA Immo.

Warsaw Spire C to nowoczesny budynek biurowy, wchodzący w skład portfolio CA Immo w Polsce od 2018 r. Obiekt zlokalizowany jest na Woli, przy pl. Europejskim 2. Piętnastokondygnacyjny obiekt został oddany do użytkowania w 2015 r., oferuje  ponad 21 tys. mkw. powierzchni komercyjnej oraz parking w garażu podziemnym na 241 miejsc.