„Przygotuj dziecko do dbania o zdrowy uśmiech" - w ten sposób klinika Stomatologia Aleksander Makara promuje swoją akcję. - Walcząc ze stereotypem nieprzyjemnych wizyt dentystyczny i dbając o przyjemne skojarzenia najmłodszych pacjentów, oferujemy przez wszystkie weekendy grudnia bezpłatne wizyty adaptacyjne - zachęcają organizatorzy.

Podczas wizyty w gabinecie, dziecko zapozna się z otoczeniem oraz lekarzem, nauczy się podstawowych zasad szczotkowania zębów, a na koniec otrzyma upominek.

Akcja Aleksandra Makary to kolejna forma promocji, którą opisujemy na łamach działu bizDENT. Coraz to nowe przykłady dowodzą, że właściciele gabinetów doceniają rolę promocji usług, i robią to w sposób niestandardowy.

Lek. dent. Aleksander Makara jest absolwentem Uniwersytety Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Doskonali umiejętności uczestnicząc w licznych kursach m.in. dotyczących chirurgii (pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej WSS w Rzeszowie).