• Dni Targowe Stern Weber Polska odbędą się w Warszawie od 8 do 10 września na terenie jednej z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie
  • Uczestnicy Dni Targowych otrzymają darmowy nocleg w renomowanym hotelu wraz z biletami do teatru, będą mogli skorzystać z szeregu specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji
  • - Świadomie rezygnujemy z udziału w dużych, komercyjnych targach. Zaoszczędzone środki wolimy przeznaczyć bezpośrednio dla naszych gości i zadbać o jak najlepszy pobyt w Warszawie wszystkich osób przybywających na nasze Dni Targowe – mówi Krzysztof Błażejczyk prezes zarządu Stern Weber Polska

Dni Targowe Stern Weber Polska to kameralne wydarzenie, organizowane cyklicznie wiosną oraz jesienią w siedzibie firmy przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie. Miejsce to stanowi jedną z największych stałych ekspozycji unitów i wyposażenia gabinetów stomatologicznych w Europie.

Stern Weber Polska odchodzi od klasycznych imprez targowych, starając się narzucać nowy trend – kameralnych spotkań handlowych.

Uczestnicy Dni Targowych otrzymają darmowy nocleg w renomowanym hotelu wraz z biletami do teatru, będą mogli skorzystać z szeregu specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji.

Jak zdobyć pakiet promocyjny?

Chcąc otrzymać pakiet promocyjny, zawierający darmowy nocleg w renomowanym hotelu oraz bilety do teatru - należy zgłosić taką chęć do 3 września, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: pawel.wojtas@sternweber.pl lub telefonicznie: 510 937 601

Oferta merytoryczna

Każda osoba, odwiedzająca Dni Targowe Stern Weber Polska, może liczyć na:

  • merytoryczne wsparcie i doradztwo w wyborze unitów oraz aparatów RTG, a także innych urządzeń do gabinetu stomatologicznego;
  • pomoc w zdobyciu finansowania, pozwalającego na zakup wybranych elementów wyposażenia gabinetu stomatologicznego w ramach programu Stern Weber Kredyt;
  • możliwość konsultacji w przygotowaniu projektu gabinetu z uwzględnieniem osłon stałych oraz informacji o testach odbiorczych i akceptacyjnych.

W Dniach Targowych Stern Weber Polska udział wezmą również inni zaproszeni wystawcy:

  • Amann Girrbach,
  • LAKO,
  • RS-Team (dytrybutor skanerów 3shape),
  • Support Design
  • W&H Poland.

Atrakcje przygotowane przez Stern Weber Polska

Stern Weber Polska zapewnia pizzę z pieca opalanego drewnem, kawę serwowaną przez baristę i zestawy upominków dla wszystkich gości.

Dni Targowe Stern Weber Polska to również okazja do otrzymania wyjątkowej gry planszowej “Inwestor Stomatologiczny” stworzonej przez Stern Weber Polska, pierwszej w Polsce tego typu gry wzorowanej na klasycznym Monopoly, przedstawiającej specyfikę pracy lekarzy dentystów.

Promocja cenowa dla uczestników Dni Targowych

Organizatorzy przygotowali z okazji Dni Targowych specjalne oferty cenowe – w tym na jeden z najpopularniejszych unitów na rynku Stern Weber S200 (oraz Stern Weber S200 z pakietem plus), czy na równie uznane Anthos A3 i Mocom M10.

Nowa formuła spotkań. Jak spełnić oczekiwania gości

- Cieszymy się, że nasza idea kameralnych spotkań targowych zdobywa coraz większą popularność i uznanie w środowisku lekarzy dentystów. Chcemy wyróżniać się na rynku jak najlepszą opieką klienta nie tylko w momencie zakupu sprzętu, ale również i w okresie posprzedażowym - na wiele lat po zakończeniu gwarancji producenta. Dni Targowe w pełni uwypuklają taką wizję - opowiada Krzysztof Błażejczyk, prezes zarządu Stern Weber Polska.

- Zdajemy sobie sprawę, że praca stomatologa obarczona jest wieloma obowiązkami absorbującymi czas, stąd propozycja noclegu i udogodnień związanych z pobytem w Warszawie, aby ułatwić wizytę lekarzom nawet z najodleglejszych miejscowości w Polsce. Świadomie rezygnujemy z udziału w dużych i komercyjnych targach. Zaoszczędzone środki wolimy przeznaczyć bezpośrednio dla naszych gości i zadbać o jak najlepszy pobyt w Warszawie wszystkich osób przybywających na nasze Dni Targowe – dodaje Krzysztof Błażejczyk.

Potencjał Stern Weber Polska

Firmę Stern Weber Polska tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całym kraju oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu, jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG.

Stern Weber Polska od blisko 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych, a także aparatów RTG, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych.

W portfolio firmy można znaleźć urządzenia włoskiej grupy Cefla, która jest producentem unitów takich marek jak: Stern Weber, Anthos, Castellini, Mocom oraz NewTom, czy MyRay w obszarze radiologii.

Ofertę Stern Weber Polska uzupełniają również mikroskopy i lupy Carl Zeiss, autoklawy, ale również pompy czy kompresory, końcówki stomatologiczne, a także meble oraz elementy oświetlenia gabinetów.

- Stale staramy się rozwijać nasz projekt. Tym razem zaprosiliśmy nasze partnerskie firmy: Amann Girrbach, LAKO, RS-Team oraz Support Design czy W&H. Możliwość rozmowy z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się produkcją oraz dystrybucją rozwiązań CAD/CAM, oświetlenia, skanerów wewnątrzustnych, krzesełek czy końcówek stomatologicznych doskonale komponuje się z ofertą przedstawianą przez Stern Weber Polska – wskazuje Krzysztof Błażejczyk.

Panel konferencyjny

Podczas Dni targowych firma zorganizuje panel konferencyjny dedykowany studentom kierunku lekarsko - dentystycznego, na które zaproszenia otrzymali uczestnicy, rozstrzygniętego w maju 2022 r. konkursu “Stern Weber Polska studentom stomatologii”. Wystąpienia przygotowali także zaproszeni wystawcy. Panel zaplanowano na czwartek 8 września o godzinie 12:00.