PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Smile Art Studio SE: Placówką Stomatologiczną Roku 2015

Autor: miro • Źródło: js
28-01-2016, 11:01
Smile Art Studio SE: Placówką Stomatologiczną Roku 2015 Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Smile Art Studio Stomatologia Estetyczna, jedna z lecznic uhonorowanych tytułem Placówka Stomatologiczna Roku 2015, dynamiczny rozwój zawdzięcza wykorzystaniu środków unijnych.

Można rzec, że Smile Art Studio jest efektem rozbudowy, istniejącego od wielu lat, gabinetu stomatologicznego, specjalizującego się w leczeniu ortodontycznym. SAS powstało przy wsparciu środków pochodzących z Unii Europejskiej.

Rzeczą oczywistą jest, że aby taką dotację otrzymać należy wykazać się innowacyjnością. W przypadku SAS taką nowością był laser stomatologiczny o dużej mocy, służący m.in. do leczenia próchnicy. W Polsce tego typu urządzeń jest zaledwie kilkanaście. Z pozyskanych środków zakupiony został również pantomogram cyfrowy, pozwalający wykonywać zdjęcia tomograficzne (obrazowanie 3D). 

W skład Smile Art Studio wchodzi sześć znakomicie wyposażonych gabinetów, W nich oferowane są wszystkie usługi z zakresu nowoczesnej stomatologii, także ortodoncja i chirurgia stomatologiczna z implantologią. SAS realizuje również zabiegi w zakresie protetyki, wybielania zębów oraz zaawansowane leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu. Na miejscu znajduje się pracownia protetyczna.

Smile Art Studio Stomatologia Estetyczna, w ramach kontraktu z NFZ, świadczy usługi z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji.

Gabinety SAS uhonorowane zostały godłem Placówka Stomatologiczna Roku 2015. Organizatorem konkursu jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca firmy i przedsiębiorstwa w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

Czytaj także: SCS Dentima z Godłem Placówka Stomatologiczna Roku 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH