• Dowodem na rosnące zaangażowanie 3Shape nad Wisłą jest przyznanie tytułu „Partnera” polskiemu podmiotowi – firmie RS-Team (to pierwsze tego typu wyróżnienie dla firmy z Polski).
  • Dzięki przekonaniu 3Shape do naszej wizji działania, zmieniliśmy model współpracy lekarzy z producentami – wierzę, że na lepsze – mówi Jakub Szymaniak założyciel RS-Team.
  • Z duńskiej marki skanerów 3Shape, korzysta ponad sto gabinetów na terenie całej Polski.

- Polscy lekarze coraz częściej i chętniej szukają możliwości przeniesienia zaawansowanych technologicznie rozwiązań do swoich praktyk – uważa Jakub Szymaniak, współzałożyciel RS-Team.

 - Jak wskazują lekarze, z którymi współpracujemy od prawie dekady, do ciągłego rozwoju praktyk zachęcają coraz bardziej świadomi pacjenci, którzy oczekują, że w procesie leczenia, zastosowane zostaną najnowsze metody i urządzenia – dodaje Jakub Szymaniak.

Zainteresowanie pacjentów oraz lekarzy nowymi technologiami ma także dodatkowy, pozytywny skutek – wspiera centra produkcyjne wyrobów medycznych. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że Polska zajmuje istotne miejsce w łańcuchu dostaw.

3Shape zadowolona ze współpracy z RS-Team

- W Polsce funkcjonujemy od ponad 12 lat i jesteśmy pod nieustannym wrażeniem profesjonalizmu naszych polskich kolegów z zespołu. Dzięki nim dostarczamy rozwiązania, które wspierają lekarzy w ich codziennej pracy i pomogły przywrócić uśmiechy pacjentom z całego świata – mówi Jakob Just-Bomholt, dyrektor zarządzający 3Shape.

– Z ogromną dumą obserwujemy rozwój naszej obecności na polskim rynku, na którym od lat współpracujemy z gronem zaufanych partnerów. Uwagi zebrane od polskich lekarzy przyczyniły się do ulepszenia wielu naszych produktów uważa Jakob Just-Bomholt.

Polska w elitarnym gronie partnerów 3Shape

Dowodem na rosnące zaangażowanie duńskiej marki nad Wisłą jest przyznanie tytułu „Partnera” polskiemu podmiotowi – firmie RS-Team (to pierwsze tego typu wyróżnienie dla firmy z Polski). W ten sposób RS-Team dołączyła do globalnego grona „Partnerów 3Shape”, którzy pomagają upowszechnić cyfrową rewolucję w świecie medycyny.

- Choć działamy na skalę globalną, zawsze opieraliśmy się wizji sztywnej, korporacyjnej struktury. Nasz sukces jest możliwy tylko dzięki relacjom, opartym na wzajemnym zaufaniu i szacunku – mówi Jakob Just-Bomholt, dyrektor zarządzający 3Shape

– Cieszymy się, że możemy powitać RS-Team w gronie naszych oficjalnych „Partnerów”. Oznacza to, że polscy lekarze mają dziś dostęp do najlepszych rozwiązań w zakresie wsparcia, opieki technicznej i doradztwa w zakresie technologii cyfrowych, zgodnie z międzynarodowymi standardami 3Shape – dodał Just Bomholt.

- Tytuł Partnera 3Shape to dla nas powód do ogromnej dumy i zwieńczenie ponad 8 lat ścisłej współpracy. Na przestrzeni tego czasu wprowadziliśmy wspólnie, razem z partnerami, zupełnie nową jakość na polskim rynku ochrony zdrowia – zapewnia Jakub Szymaniak. – Dzięki przekonaniu 3Shape do naszej wizji działania, zmieniliśmy model współpracy lekarzy z producentami – wierzę, że na lepsze – dodał Jakub Szymaniak.

Współpraca RS-Team i 3Shape pokazuje, jak bardzo zmieniła się pozycja polskich firm, w relacji z zagranicznymi markami, w przeciągu ostatnich kilkunastu lat. Poprzez długotrwałą współpracę, polscy przedsiębiorcy stali się także ważnymi i cenionymi doradcami, którzy odgrywają coraz większą rolę w kształtowaniu globalnych trendów.

RS Team mocna na rynku stomatologicznym

RS Team to polska spółka MedTech, wyspecjalizowana w produkcji urządzeń medycznych oraz usług dla sektora opieki stomatologicznej. Marka powstała w 2013 r., dzięki połączeniu doświadczeń założycieli – Jakuba Szymaniaka i Grzegorza Romka, którzy od 2006 r. współpracują z polskimi lekarzami i technikami medycznymi. Produkty i usługi RS Team dostępne są dziś na międzynarodowych rynkach w tym w: Niemczech, Rosji, Tajlandii, Słowacji czy na Węgrzech.

Debiutowi marki towarzyszyła prezentacja pierwszego modelu frezarki stomatologicznej, zbudowanej w Polsce wg projektu RS Team. Odegrała ona ogromną rolę w rozwoju stomatologii w Polsce.

To właśnie od 2013 r. obróbka materiałów dentystycznych nowej generacji o dużej twardości stała się możliwa na szeroką skalę w Polsce. Uniezależniło to rodzimych specjalistów od współpracy z zagranicznymi centrami produkcyjnymi, a pacjentom – ułatwiło dostęp do najlepszych, bezpiecznych rozwiązań.

Od tego czasu RS Team stale rozbudowuje gamę oferowanych urządzeń, wprowadzając autorskie, rozwiązania – od miniaturyzacji, przez innowacyjne formaty ekologicznego napędu magnetycznego, po zintegrowane rozwiązania modułowe frezarek.

Z duńskiej marki skanerów 3Shape, korzysta ponad sto gabinetów na terenie całej Polski.