Co nas wyróżnia?

Nasi dentyści wykonują wolny zawód, dzięki czemu mają te same warunki, co w prywatnej praktyce stomatologicznej (brak hierarchii, swobodne zarządzanie kalendarzem elektronicznym). Nasi stomatolodzy korzystają również z zalet dużych i bardzo nowoczesnych struktur, które przyciągają wielu pacjentów.
Z drugiej strony nasze zespoły administracyjne pomagają praktykom w ich pracy administracyjnej. Dentyści pracujący w Dentalgroup.ch zarabiają średnio znacznie wyższe honoraria niż ich koledzy z konkurencji. 

Kim są nasi pracownicy?

Pracujący u nas stomatolodzy pochodzą z całej UE i wybrali Szwajcarię, aby skorzystać z naszych wysokich standardów życia, pięknego położenia geograficznego i wspaniałego otoczenia.

Kogo szukamy?

Aby mieć prawo do pracy w Szwajcarii jako dentysta, kandydat musi – oprócz skończonych studiów, uzyskania dyplmów pozwalających na wykonywanie zawodu - zdać również egzamin na poziomie B2 z języka francuskiego w swoim kraju.

W celu uzyskania dodatkowych informacji kandydat powinien przesłać swoje CV w języku angielskim na adres contact@lausanne-dentaire.ch