PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Sieć Medicover Stomatologia bogatsza o Ambasadę Uśmiechu z Opola

Autor: miro • Źródło: Medicover/ms
01-08-2022, 16:32
Sieć Medicover Stomatologia bogatsza o Ambasadę Uśmiechu z Opola Ambasada Uśmiechu z Opola w portfolio Medicover Stomatologia Fot. MS
Przejęta przez Medicover Stomatologia Ambasada Uśmiechu z Opola, to 70-osobowe nowoczesne centrum medyczne z dziesięcioletnim doświadczeniem w leczeniu najbardziej skomplikowanych przypadków (baza wyleczonych pacjentów liczy 16 tys. osób).
  • Do sieci Medicover Stomatologia dołączyło centrum stomatologiczne z Opola: Ambasada Uśmiechu – Klinika Ortodoncji, Stomatologii i Implantologii
  • Ambasada Uśmiechu to jedyne centrum na Opolszczyźnie, w którym wykonywane są zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii
  • Budynek i wnętrza Ambasady Uśmiechu nie posiadają barier architektonicznych, są przystosowane do leczenia osób z niepełnosprawnościami
  • Portfolio marki Medicover Stomatologia liczy 87 centrów dentystycznych, z czego 16 stanowią nowoczesne centra MeinDentist zlokalizowane w Niemczech

Sieć Medicover Stomatologia dodała do swojego portfolio klinikę stomatologiczną z Opola: Ambasadę Uśmiechu – Klinikę Ortodoncji, Stomatologii i Implantologii. Centrum stomatologiczne ma dziesięcioletnie doświadczenie w leczeniu stomatologicznym (baza wyleczonych pacjentów liczy 16 tys. osób). W Ambasadzie Uśmiechu pracuje ponad 70-osobowy zespół.

W ciągu ostatnich lat Ambasada Uśmiechu zbudowała pozycję jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce pod względem medycznym, technologicznym i funkcjonalnym. 

Imponujące portfolio marki Medicover Stomatologia 

Uwzględniając Ambasadę Uśmiechu do Medicover Stomatologia dołączyło już 18 lokalnych liderów stomatologii w Polsce. Firma rozwija się również poprzez otwarcia centrów stomatologicznych pod własną marką z autorskim konceptem „Rytuału Uśmiechu”, w którym kluczową rolę odgrywa budowanie pozytywnych doświadczeń pacjenta, transparentność i kompleksowość leczenia oraz wysoki standard opieki, a także dostęp do nowych technologii i specjalistów różnych dziedzin.

Dziś portfolio marki Medicover Stomatologia liczy 87 centrów dentystycznych, z czego 16 stanowią nowoczesne centra MeinDentist zlokalizowane w Niemczech (firma podpisała przedwstępną umowę przejęcia klinik w Niemczech na początku czerwca 2022 r.).

Ambasada Uśmiechu  - lider stomatologii na Opolszczyźnie

Ambasada Uśmiechu buduje swoją pozycje na rynku usług stomatologicznych od 2012 r., a w 2019 r. przeniosła się do nowoczesnego budynku, którego powierzchnia została celowo zaprojektowana jako kompleksowe centrum leczenia stomatologicznego dorosłych, dzieci i osób z niepełnosprawnościami.

Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu to obecnie jedyne centrum na Opolszczyźnie, które oferuje pełną diagnostykę z wykorzystaniem cyfrowej radiologii, tomografii komputerowej, skanerów wewnątrzustnych 3D.

Lekarze kliniki mają do dyspozycji salę operacyjną, która jest przystosowana do przeprowadzania najbardziej skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. Pacjenci mogą skorzystać z indywidualnego projektowania uśmiechu na ekranie komputera (Digital Smile Design).

Autorski program leczenia „Complete Smile Check”

- Cieszymy się bardzo, że Klinika Ortodoncji, Stomatologii i Implantologii z  Opola – Ambasada Uśmiechu od pierwszego sierpnia br. dołączyła do Medicover Stomatologia. Od początku rozwoju naszej sieci jesteśmy ambasadorami uśmiechu, gdyż to właśnie w Medicover Stomatologia proponujemy autorski program leczenia „Complete Smile Check”, czy unikalny koncept z zakresu patient experience pod nazwą „Rytuał Uśmiechu”. Teraz, wraz z opolską Ambasadą Uśmiechu, będziemy rozwijać nasze indywidualne podejście do leczenia pacjenta, z dbałością o jego pozytywne doświadczenia i z wykorzystaniem nowych technologii – komentuje Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

Duży potencjał Ambasady Uśmiechu

- U nas każdy pacjent może poczuć się jak w domu: przed wizytą odpocząć na wygodnej sofie, przeczytać ulubioną prasę i napić się wyśmienitej kawy. Mamy wielu pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas wyłącznie na najlepszą kawę… Nasza klinika jest również przyjazna dzieciom. Wyspecjalizowany personel zadba o bezpieczeństwo najmłodszych, organizując im wolny czas w specjalnych strefach dla dzieci. Budynek i wnętrza nie posiadają również barier architektonicznych i są przystosowane do leczenia osób z niepełnosprawnościami – opowiada Michał Rokosa, prezes zarządu Ambasady Uśmiechu.

- To jedyne centrum w regionie, w którym wykonywane są zabiegi z zakresu każdej dziedziny stomatologii. Dysponujemy własnym centrum do diagnostyki obrazowej, wykorzystujemy nowoczesne materiały i innowacyjne technologie, takie jak: mikroskopy zabiegowe w każdym gabinecie, lasery stomatologiczne, systemy CAD/CAM, Digital Smile Design, skanery wewnątrzustne Trios 3Shape, implanty umieszczane z wykorzystaniem szablonów i nawigacji cyfrowej. Co istotne, oferujemy leczenie bez bólu dzięki stosowaniu różnych metod znieczulania odpowiadającym potrzebom danego pacjenta – mówi Michał Rokosa.

Podobnie jak w Medicover Stomatologia, pacjenci Ambasady Uśmiechu mają do dyspozycji koordynatorów leczenia (opiekunów), którzy prowadzą pacjenta krok po kroku w procesie leczenia i dbają o jego potrzeby na każdym etapie opieki stomatologicznej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH