PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rusza triada: KRAKDETalks, DENTAMED, KRAKDENT

Autor: miro • Źródło: ms
23-09-2021, 07:16
Rusza triada: KRAKDETalks, DENTAMED, KRAKDENT Kolejne targi stomatologiczne: Krakdent, Dentamed
Po blisko dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią, powraca KRAKDENT® (7-9 kwietnia 2022 r. w EXPO Kraków). Wcześniej, bo 5 i 6 listopada 2021 r. wrocławski DENTAMED, a już 24 września 2021 r. - cykl webinarów KRAKDETalks.
  • Intensywnie pracujemy nad programem Targów KRAKDENT® 2022 – zapowiada Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

  • 24 września 2021 odbędzie się cykl webinarów KRAKDETalks.

  • 5 i 6 listopada 2021 we Wrocławiu odbędą się 19. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED.

- Głód spotkań jest ogromny i cieszę się, że już niebawem odpowiemy na potrzeby branży. Nadchodzący webinar (KRAKDETalks – 24 września) jest fantastyczną okazją, aby poczuć klimat zbliżających się targów i już w listopadzie podzielić się wrażeniami podczas Targów DENTAMED. Zdradzę również, że intensywnie pracujemy nad programem Targów KRAKDENT® - naszą flagową imprezą. Szczegóły podamy już niebawem – zapowiada Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

KRAKDENT

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powracają Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, które odbędą się stacjonarnie 7-9 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Rynek nie znosi próżni, dlatego w oczekiwaniu na wiosenne targi organizatorzy zapraszają na dwa wyjątkowe wydarzenia przygotowane z myślą o lekarzach stomatologii, technikach dentystycznych i asystentach stomatologicznych. Spotkania zaplanowane są w dwóch przestrzeniach: wirtualnej i stacjonarnej.

KRAKDETalks

24 września odbędzie się cykl webinarów KRAKDETalks. Podczas rozmów z ekspertami uczestnicy zapoznają się z nowościami na rynku i zdobędą merytoryczną wiedzę, która może okazać się niezbędna podczas targów stacjonarnych. Prezentacje poprowadzą eksperci z firm: Aesculap Chifa, Denon Dental, Idea Getin, Getin Leasing, Indent, Luxdent, Optident, Pierre Fabre Oral Care.

Szczegóły i harmonogram dostępne są na stronie.

DENTAMED

Wirtualne spotkania to nie wszystko. W listopadzie organizatorzy zapraszają na 19. Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED, które odbędą się 5 i 6 listopada we Wrocławiu. W programie m.in. kurs medyczny dla lekarzy dentystów, sesja szkoleniowa dla higienistek, asystentek i recepcjonistek stomatologicznych, prezentacje firm. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji online.

Szczegóły tutaj

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie   Dentamed  

POLECAMY W SERWISACH