•  PZU Zdrowie zapowiada uruchomienie części stomatologicznej w kompleksie biurowym przy ul. Ogrodowej 8 w Łodzi
  • W tym miejscu będzie można skorzystać z kompleksowego leczenia – od wypełnień niewielkich ubytków, po zabiegi chirurgiczne
  • W marcu 2023 r. PZU Zdrowie podpisało umowę na wynajem 815 mkw. w gdyńskim biurowcu K2 przy ulicy Kieleckiej 2. W II połowie 2023 r. operator medyczny otworzy tam wielospecjalistyczną placówkę, z częścią stomatologiczną – pierwszą w Gdyni 

Nowe gabinety stomatologiczne PZU Zdrowia w Łodzi 

Inwestor zapowiada, że będzie można tam skorzystać z kompleksowego leczenia – od niewielkich ubytków po zabiegi chirurgiczne.

Nowo uruchamiana część stomatologiczna w kompleksie biurowym przy ul. Ogrodowej 8 w Łodzi uzupełni funkcjonującą od 2022 r. - ogólnomedyczną.

Z nowej placówki medycznej będą mogły skorzystać zarówno osoby posiadające pakiety PZU Zdrowie, jak pacjenci umawiający się na badania lub konsultacje indywidualnie.

Budynek Ogrodowa 8 Office położony jest blisko ścisłego centrum Łodzi, niedaleko ulicy Piotrkowskiej oraz centrum handlowo - rozrywkowego Manufaktura.

Stomatologiczne ramię PZU Zdrowie w Gdyni 

Przypomnijmy, że w marcu 2023 r. PZU Zdrowie podpisało umowę z deweloperem Vastint Poland na wynajem 815 mkw. w gdyńskim biurowcu K2 przy ulicy Kieleckiej 2. W drugiej połowie 2023 r. operator medyczny otworzy tam wielospecjalistyczną placówkę – pierwszą w Gdyni. W całym rejonie Trójmiasta działa pięć placówek własnych PZU Zdrowie i 60 placówek partnerskich.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdynia Kielecka będzie pierwszą wielospecjalistyczną własną placówką medyczną operatora w tym mieście – w Gdyni działa już pracownia rezonansu magnetycznego przy ul. Starowiejskiej 37.

W całym Trójmieście funkcjonuje pięć placówek pod marką PZU Zdrowie oraz 60 placówek partnerskich. 

Oprócz gabinetów konsultacyjnych znajdą się tam również trzy gabinety stomatologiczne. Placówka zostanie wyposażona m.in. w sprzęt do badania RTG kostno - płucnego oraz pantomograf. Z usług będą mogli skorzystać zarówno klienci posiadający pakiety PZU Zdrowie, jak i pacjenci korzystający z pojedynczych wizyt lub badań.

Potencjał PZU Zdrowie

PZU Zdrowie jest jednym z największych ogólnopolskich operatorów medycznych. W sieci medycznej PZU Zdrowie jest: 130 placówek własnych, w tym pracownie diagnostyki obrazowej, 2400 placówek partnerskich w 600 miastach w Polsce, infolinia medyczna, portal pacjenta mojePZU oraz Centrum Telemedyczne. PZU Zdrowie zapewnia opiekę zdrowotną w formie ubezpieczeń i abonamentów dla firm oraz klientów indywidualnych. 

Świadczenia stomatologiczne w PZU Zdrowie oferują m.in. centra medyczne:

  • ul. Kotlarska 11, 30-539 Kraków,
  • ul. Puławska 145, 02-715 Warszawa,
  • ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań,
  • ul. Grabarska 1, 50-079 Wrocław.