PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Przychodnia Dentica Stomatologia uratowana przez Tarczę Antykryzysową

Autor: miro • Źródło: ms
14-07-2020, 11:18
Przychodnia Dentica Stomatologia uratowana przez Tarczę Antykryzysową Lidia Oleszczuk, właścicielka przychodni Dentica Stomatologia z Siedlec
Lidia Oleszczuk, właścicielka przychodni Dentica Stomatologia z Siedlec zapewnia, że dzięki Tarczy Antykryzysowej uniknęła poważnych problemów związanych z brakiem środków na funkcjonowanie lecznicy.

Z uwagi na fakt, że lecznica jest nowym przedsięwzięciem koszty prowadzenia działalności są olbrzymie. Chodzi m.in.  o raty leasingowe, kredyty.

- Nie chciałam nikogo zwalniać, to był mój priorytet – zapewnia Lidia Oleszczuk, informując, że Tarcza Antykryzysowa jest dobrym wsparciem dla przedsiębiorców. - To była bardzo szybka reakcja, wsparcie dało mi poczucie bezpieczeństwa, że jestem w stanie na bieżąco płacić zobowiązania i mogę utrzymać zatrudnienie – przekonuje Lidia Oleszczuk.

- Mamy sześć bardzo nowocześnie wyposażonych gabinetów, w czasach przed pandemią przyjmowaliśmy do stu pacjentów dziennie, zatrudniam 20 osób, leczymy dzieci i dorosłych, mamy specjalistów z każdej dziedziny stomatologii, zajmujemy się też profilaktyką – wylicza Lidia Oleszczuk.

- Naszym flagowym produktem jest endodoncja, realizujemy szkolenia specjalizacyjne w tym zakresie. Dentica Stomatologia to jedyna placówka w regionie, która ma akredytację CMKP do prowadzenia staży podyplomowych w tym zakresie – informuje beneficjentka Tarczy Antykryzysowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
zarządzanie gabinetem  

POLECAMY W SERWISACH