PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Powązkowska 44: coś więcej niż Dental Clinic & Lab

Autor: miro • Źródło: ms
18-09-2020, 11:31
Powązkowska 44: coś więcej niż Dental Clinic & Lab Powązkowska 44 Dental Clinic & Lab
Powązkowska 44 w Warszawie to adres odrestaurowanego dziewiętnastowiecznego budynku carskich koszar. Jego właścicielami jest małżeństwo lekarzy dentystów Dorota Żochowska-Uszyńska - fundatorka Fundacji Kultury i Sztuki Stomatologicznej KiSS i Cezary Uszyński - założyciel Kliniki Stomatologicznej Dormed.

W całym budynku o pow. ponad 3 tys. mkw. znajduje się około 60 różnej wielkości pomieszczeń oraz garaż podziemny. Znaczącą część stanowi przestrzeń wspólna poczekalni – galerii.

Generalnym wykonawcą przedsięwzięcia była firma GLIF.

Animatorzy niecodziennego projektu tak piszą o sobie:
Oprócz działalności komercyjnej prowadzimy działalność charytatywną. W 2015 r powstała Fundacja Kultury i Sztuki Stomatologicznej KISS, która prowadzi leczenie stomatologiczne potrzebujących dzieci w klinice Dormed w Komorowie. Fundacja jest częścią interdyscyplinarnego projektu, łączącego medycynę ze sztuką. Współpracujemy w tym zakresie z innymi fundacjami i organizacjami społecznymi. Częścią projektu będzie prowadzenie działalności artystycznej m.in. Galerii Sztuki Współczesnej „Koszary Sztuki” w budynku dawnych carskich koszar przy ulicy Powązkowskiej 44 w Warszawie.

Powązkowska 44 prowadzi wynajem powierzchni pod działalność medyczną w tym gabinety od 50 mkw. Istnieje możliwość wynajmu sali szkoleniowej, powierzchni na konferencje lub wystawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby  

POLECAMY W SERWISACH