PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Polmed zawarł kontrakt na usługi stomatologiczne

15-05-2013, 00:01
Polmed zawarł kontrakt na usługi stomatologiczne (foto: sxc.hu)
Polmed zawarł kontrakt na usługi stomatologiczne (foto: sxc.hu)
0,5 mln zł wynosi wartość kontraktu, który Polmed podpisał na świadczenie usług stomatologicznych z Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Gdańsku. Pieniądze te przeznaczono na realizacje zadań w 2013 r. Cały kontrakt obejmuje okres od 1 kwietnia 2013 r. do 31 grudnia 2015 r., z możliwością jego rozwiązania przy zachowaniu trzymiesięcznego wypowiedzenia przez każdą ze stron. Zakładając, że wielkość kontraktu zostanie zachowana, to wpływy w związku z jego realizacją wyniosą do końca 2015 r. 1,8 mln zł.

Polmed zastrzega, że w przypadku wystawienia recept osobom nieuprawnionym lub w sytuacjach nieuzasadnionych, OW NFZ może nałożyć na spółkę karę umowną, stanowiącą równowartość nienależnej refundacji cen leków dokonanych na podstawie recept wraz z odsetkami ustawowymi od dnia dokonania refundacji. W przypadku wystawienia zleceń na zaopatrzenie w wyroby medyczne będące przedmiotami ortopedycznymi oraz środki pomocnicze finansowane w całości lub w części przez NFZ, osobom nieuprawnionym lub w przypadkach nieuzasadnionych, Oddział Funduszu może nałożyć na spółkę karę umowną stanowiącą równowartość kwoty nienależytego finansowania wraz z odsetkami ustawowymi od dnia dokonania refundacji.

Polmed od ponad 11 lat zapewnia kompleksową opiekę medyczną nad osobami prywatnymi, firmami i instytucjami świadczącymi usługi ambulatoryjnej opieki medycznej w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej na terenie całej Polski poprzez sieć placówek własnych oraz przez ponad 900 partnerów medycznych. Pod szyldem Polmed funkcjonuje 14 placówek w: Warszawie, Krakowie, Sosnowcu, Gdańsku, Gdyni, Starogardzie Gdańskim i Olsztynie. Spółka planuje poszerzenie sieci do 26 placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   NFZ   kontrakt   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH