Jak już informowaliśmy, każdy dentysta, higienistka czy asystentka może zostać "twarzą" Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. FDI, organizator akcji, przygotowała specjalne narzędzie, dzięki któremu wstawimy dowolny obraz do plakatu promującego wydarzenie. Plakat można zapisać na dysku komputera i wydrukować.

Na plakacie, pod zdjęciem znajdziemy informację o dacie wydarzenia, jego pełną nazwę, hasło (w tym roku brzmi ono Smile for life/Z uśmiechem przez życie) oraz informacje promocyjne FDI.

Plakat można przygotować w języku polskim.

Tak może wyglądać twój plakat

plakat 

Zachęcamy wszystkich dentystów do „zabawy" z narzędziem przygotowanym przez FDI. Do plakatu można wstawiać nie tylko zdjęcie indywidualne, ale i grupowe. Drukując plakat i wywieszając go w widocznym miejscu w gabinecie, przyłączasz się do międzynarodowych obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. 

Ze strony FDI można pobrać również okolicznościowe zdjęcia i wstawić je na FB lub Twittera.

Tak może wyglądać twoje zdjęcie ("zdjęcie w tle") na Facebooka lub Twittera.  

plakat
 

Jednocześnie zachęcamy wszystkich dentystów do przesyłania do redakcji portalu infoDENT24.pl (kontakt@infodent24.pl) wszystkich „dowodów" na przyłączenie się do obchodów ŚDZJU. Mogą to być informacje o przeprowadzanych akcjach lub zdjęcia. Najciekawsze obiecujemy opublikować!