PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Pojawi się Rolls Royce wśród gabinetów stomatologicznych?

Autor: jsz • Źródło: jsz
25-11-2013, 08:43
Pojawi się Rolls Royce wśród gabinetów stomatologicznych? Pojawi się Rolls Royce wśród gabinetów stomatologicznych? (foto: inwestor)
Jak zwykle przy tego typu inwestycjach są dwa scenariusze: - uciekać z tego miejsca i okolic, bo potencjalni pacjenci będą zdominowani przez nowoczesną placówkę, - ulokować się względnie blisko i stworzyć ofertę komplementarną do propozycji centrum medycznego, korzystając z dużej liczebności potencjalnych klientów.

W Katowicach, w pobliżu autostrady A4, nieopodal szpitala publicznego przy ul. Ceglanej, Geo Grupa Deweloperska wznosi kosztem 264 mln zł:

- wieloprofilowy szpital specjalistyczny (15 oddziałów szpitalnych, 230 łóżek, 8 sal operacyjnych);

- centrum diagnostyczno - terapeutyczne,

- czterogwiazdkowy hotel (180 pokoi), - aulę na 1,5 tys. osób,

- ośrodek spa i fitness. z centrum konferencyjno - szkoleniowym.

Największą częścią obiektu pod nazwą Geo Medical będzie szpital. Docelowo pomieści on 15 oddziałów (łącznie 230 łóżek szpitalnych) oraz blok operacyjny obejmujący osiem sal operacyjnych.

Do końca 2014 r. funkcjonować mają część szpitala z ośmioma oddziałami oraz blokiem operacyjnym.

Gdzie miesjca na gabinety stomatologiczne. Mają być one usytuowane w centrum diagnostyczno - terapeutycznym, które powinno ruszyć w połowie 2017 r. Centrum nastawione ma być na obsługę pacjentów z zagranicy, którzy mieliby na miejscu bazę leczniczą, noclegową i wypoczynkową o wysokim standardzie.

Szansa to, czy zagrożenie?

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Geo Grupa Deweloperska  

POLECAMY W SERWISACH