PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Po co analiza transakcyjna lekarzowi dentyście?

Autor: jsz • Źródło: jsz
04-12-2013, 08:10
Po co analiza transakcyjna lekarzowi dentyście? Po co analiza transakcyjna lekarzowi dentyście? (Fot. Fotolia/PTWP)
Lekarz dentysta w praktyce zawodowej często jest narażony na manipulacje ze strony pacjenta, jak również ze strony współpracowników. Jeżeli zrozumie czym jest analiza transakcyjna, pozna mechanizmy funkcjonowania gier psychologicznych i posiądzie umiejętność ich zastopowania, będzie potrafił nie tylko skutecznie rozpoznawać gry manipulacyjne, ale także przerywać je i komunikować się bez konfliktu.

W taki sposób do udziału w szkoleniu stomatologów - przedsiębiorców zachęca Beata Krudkopad-Szaturska. Kurs odbędzie się w ramach projektu: „Lekarz - przedsiębiorca na mazowieckim rynku pracy. Szkolenia kompetencyjne szansą na wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw branży medycznej". Jest on współfinansowany przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

- Celem szkolenia jest rozumienie mechanizmów funkcjonowania gier psychologicznych i umiejętność ich zastopowania. Intencją szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat analizy transakcyjnej, nowego spojrzenia na osobowość człowieka. Celem jest także zrozumienie powodów, dla których uprawiamy gry, jak również poznanie psychologicznych motywacji graczy i analiza najczęściej stosowanych gier - zachęcają organizatorzy.

Szkolenie odbędzie się 17 grudnia 2013 r. w godzinach 10:00 - 16:45 w Okręgowej Izbie Lekarskiej w Płocku. W projekcie mogą wziąć udział lekarze i lekarze dentyści, którzy wykonują pracę lub mieszkają w województwie mazowieckim, mający zarejestrowaną praktykę lekarską (aktywną) lub są zatrudnieni w mikro lub małym przedsiębiorstwie (umowa o pracę). Osoby zatrudnione tylko w SPZOZ nie mogą uczestniczyć w projekcie.

Do uczestnictwa w szkoleniu wymagany jest wkład własny w wysokości niespełna 57 złotych. Więcej informacji tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH