PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu partner portalu

Pięć kolejnych lecznic stomatologicznych z logo Medicover

Autor: miro • Źródło: ms
13-01-2021, 09:51
Pięć kolejnych lecznic stomatologicznych  z logo Medicover Medicover Stomatologia rośnie w siłę (fot. archiwum)
Pięć nowych placówek stomatologicznych – o tyle z końcem 2020 r. powiększyła się Medicover Stomatologia. Dołączyły do niej trzy olsztyńskie centra Kraina Zdrowego Uśmiechu oraz dwa w Ostródzie i Mławie, działające pod marką Centrum Uśmiechu.

Nowe inwestycje wpisują się w konsekwentną strategię Medicover Stomatologia, która równolegle do tworzenia nowych centrów dentystycznych zakłada akwizycję lokalnych podmiotów o wysokiej renomie.

W grudniu 2020 r. do sieci dołączyło pięć placówek: ​dwa centra stomatologiczne w Mławie i Ostródzie (Centrum Uśmiechu) oraz trzy w Olsztynie (Kraina Zdrowego Uśmiechu). Placówki oferują pełen zakres usług: od stomatologii zachowawczej i endodoncji, przez protetykę i ortodoncję, aż po implantologię oraz medycynę estetyczną.

Dołączając do portfolio Medicover Stomatologia zyskują szansę umocnienia swej pozycji na rynku oraz sukcesywnego samodoskonalenia się, korzystając z know-how innowatora branży. Otrzymują taką możliwość, gdyż oprócz zachowania wysokiego standardu usług podzielają ambicję Medicover do zmieniania dentystyki w Polsce.  

- Rozpoczynając współpracę z nowymi klinikami, zawsze bierzemy pod uwagę nie tylko profesjonalizm wykonywanych usług, ale także chęć rozwoju i wytyczania nowych szlaków w branży stomatologicznej. Partnerska współpraca z nowymi klinikami doskonale to odzwierciedla – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia. 

- Kraina Zdrowego Uśmiechu to bardzo znana i ceniona marka dentystyczna w Olsztynie. Tworzy ją kilkunastu lekarzy, więc mamy bardzo bogaty wachlarz wiedzy i doświadczenia. Od lat leczymy zgodnie z filozofią kompleksowego podejścia do pacjenta, gdzie na różnym etapie leczenia trafia on pod opiekę ekspertów w danej dziedzinie. Bardzo cieszymy się, że na konkurencyjnym rynku stomatologii w naszym regionie Medicover dostrzegł nas i zdecydował się postawić na rozwój razem z nami. To duże wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy - komentuje Marek Dornowski, pomysłodawca i współzałożyciel sieci placówek stomatologicznych Kraina Zdrowego Uśmiechu w Olsztynie.

- W oparciu o najnowszą wiedzę, wykorzystując nowoczesne metody leczenia, zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie. Dbamy o to, aby zawsze czuli się oni bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo.  Wyznawane przez nas wartości i sposoby działania wpisują się w kierunek obrany przez Medicover Stomatologia, co daje nam dodatkową radość i pozwala bardzo optymistycznie oceniać perspektywy rozwoju klinik i umacniania ich pozytywnego wizerunku w oczach coraz bardziej wymagających, dbających o swoje zdrowie pacjentów - dodaje lek. dent. Anna Goszczycka, założycielka kliniki Centrum Uśmiechu z oddziałami w Mławie i Ostródzie.

SŁOWA KLUCZOWE
COVID-19   Wioletta Januszczyk  

POLECAMY W SERWISACH