PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Perfekt Smile sponsorem Pitbike Brodnica

Autor: miro • Źródło: ms
20-04-2021, 13:24
Perfekt Smile sponsorem Pitbike Brodnica Jeden z gabinetów Perfect Smile (fot. Perfect Smile)
Do grona sponsorów klubu Pitbike Brodnica dołączyła lecznica Macieja Maszewskiego Perfekt Smile. Przypomnijmy, że Maszewski Dental Clinic od szeregu lat jest tytularnym sponsorem juniorskiej drużyny żużlowców GKM S.A z Grudziądza.

Umowa sponsorska Pitbike Brodnica - Perfekt Smile będzie obowiązywała trzy lata. Jest już pierwszy efekt zawiązanej współpracy – to domknięcie budżetu na zakup ciągnika, który ma funkcjonować jako równiarka i polewaczka toru.

Klub Pitbike Brodnica, będąca sekcją sportową Brodnickiego Stowarzyszenia Pojazdów Zabytkowych, zrzesza motocyklistów w każdym wieku, jeżdżących na minicrossach marki MRF i YCF.

- Pitbike to zarówno świetna zabawa, jak i możliwość rozwoju w sportach motorowych takich jak motocross czy żużel. Wspierając w Grudziądzu szkółkę i juniorów klubu żużlowego GKM Grudziądz SA, chcemy połączyć siły, bo być może wśród najmłodszych adeptów Pitbike Brodnica za kilka lub kilkanaście lat znajdzie się talent, który będzie dumą dla Brodnicy, reprezentując ją w najważniejszych zawodach krajowych czy światowych – powiedział Maciej Maszewski, właściciel Perfekt Smile, którego cytuje czasbrodnicy.pl.

Właściciele Perfekt Smile tłumaczą, że dzięki innowacyjnym metodom leczenia z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, dentysta bezboleśnie i szybko wykona każdy niezbędny zabieg. Stosowane najnowsze techniki chirurgii stomatologicznej oraz najlepsze materiały w implantologii sprawią, że efekt leczenia będzie modelowy.

Maszewski Dental Clinic zajmuje się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, a ich specjalnością są metamorfozy uśmiechu, chirurgia stomatologiczna - w tym wszczepianie implantów i usuwanie zębów "trudnych", a także endodoncja oraz stomatologia dziecięca.

- Pracujemy, jako zespół, który tworzą lekarze dentyści, wykwalifikowany personel asystentek i higienistek dentystycznych. Naszym konikiem i specjalnością jest stomatologia cyfrowa, protetyka, chirurgia stomatologiczna – w tym tajniki usuwania trudnych zębów - zapewniają właściciele kliniki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
hobby   sponsoring w stomatologii  

POLECAMY W SERWISACH