PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Pandemia zwiększa popularność stomatologii estetycznej

en
09-11-2020, 10:18
Pandemia zwiększa popularność stomatologii estetycznej Pacjenci w ostatnich miesiącach są wrażliwsi na niedoskonałości swojego uzębienia (fot. pixabay)
Boom na usługi stomatologii estetycznej coraz bardziej zarysowuje się na rynku amerykańskim. To nieoczekiwany skutek zachorowań na COVID-19 i pracy zdalnej.

Amerykańscy dentyści coraz częściej mówią o rosnącej popularności zabiegów stomatologii estetycznej. Najprawdopodobniej za ten zaskakujący wpływ pracy zdalnej odpowiadają wideokonferencje i wideoczaty, jako jeden z podstawowych sposobów spotykania się ze współpracownikami. Ta droga komunikowania się szczególnie skupiona jest na twarzy, zatem jej wygląd jest bardzo ważny. Im częściej pacjenci widzą swoje odbicie na monitorze komputera tym bardziej świadomi są niedoskonałości w swoim wyglądzie. A jednym z jej przyciągających uwagę elementów są oczywiście zęby. I te mają być proste i bez przebarwień.

Pacjenci chętniej w ostatnich miesiącach decydują się na leczenie ortodontycznie, zwłaszcza przezroczystymi nakładkami typu Invisalign. Zwiększony popyt dentyści odnotowują także na zabiegi wybielania zębów, które szybko zmieniają na korzyść wygląd uzębienia.

Więcej: teethremoval.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH