PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ortho Esthetica w grupie Medicover Stomatologia

Autor: miro • Źródło: ms
01-03-2021, 14:37
Ortho Esthetica w grupie Medicover Stomatologia Gabinet zabiegowy w Ortho Esthetica (fot. Ortho Esthetica)
Centrum Ortho Esthetica z początkiem marca 2021 r. dołączyło do Medicover Stomatologia. Jest to już trzydziesta klinika stomatologiczna, która zdecydowała się przyłączyć do znanej ogólnopolskiej sieci lecznic.

- Nasza klinika od lat ma pozycję silnego gracza na rynku lokalnym. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy tzw. dentystą pierwszego wyboru na podwarszawskim rynku. To świadczy nie tylko o jakości naszych usług, ale przede wszystkim o zaufaniu jakim darzą nas pacjenci - komentuje Marcin Więckiewicz,  prezes Ortho Esthetica .

- Dołączamy do Medicover Stomatologia, bo wiemy, że nasza wizja, podejście do pacjenta, a przede wszystkim postrzeganie stomatologii, zarówno w obszarze leczenia, jak i opieki nad pacjentem i technologii jest spójny z wizją i ambicjami jakie dziś na polskim rynku wyznacza Medicover Stomatologia – dodaje Marcin Więckiewicz.

- W Medicover Stomatologia konsekwentnie wyznaczamy trendy i zwiększamy dostępność do jakościowych usług stomatologicznych w Polsce. Zgodnie z przyjętą strategią nie tylko rozwijamy centra stomatologiczne pod naszym brandem, ale i współpracujemy z silnymi graczami z rynków lokalnych – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

- Ortho Esthetica to przykład centrum, w którym szeroki zakres usług stomatologicznych idzie w parze z medyczną ekspertyzą i kompleksowym podejściem do pacjentów. Wierzę, że wspólnie możemy budować nową jakość stomatologii w Polsce i umacniać naszą pozycję – dodaje dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

***

Ortho Esthetica istnieje na rynku od 2016 r.

Klinika zatrudnia: 
- ortodontów - specjaliści zajmują się wadami zgryzu oraz poprawą stanu uzębienia (ortodoncja realizowana jest przy zastosowaniu nowoczesnych technik poprawiania zgryzu);
- stomatologów zachowawczych wyspecjalizowanych w leczeniu próchnicy, a także w odbudowie utraconych tkanek zębowych;
- protetyków przywracających pacjentom piękny uśmiech poprzez uzupełnianie braków w uzębieniu;
- endodontów zajmujących się przede wszystkim leczeniem kanałowym.

Ortho Esthetica zlokalizowana jest w klimatycznych wnętrzach galerii handlowej „Stara Papiernia” w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej. Klinika dołączyła do Medicover Stomatologia w wyniku akwizycji.

Ortho Esthetica od lat oferuje skuteczne terapie ze wszystkich dziedzin dentystyki, a jej siłą jest zespół ekspertów z różnych dziedzin stomatologii. Wyróżnikiem firmy obok usług m.in. z zakresu protetyki czy stomatologii zapobiegawczej są przede wszystkim zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej oraz certyfikowane leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem aparatów Invisalign, w którym klinika specjalizuje się od początku istnienia i jest na podwarszawskim rynku liderem w tym obszarze. Ponadto centrum specjalizuje się w kompleksowym leczeniu kanałowym, zwalczaniu chorób przyzębia czy usuwaniu zębów mądrości. 

***

Medicover Stomatologia posiada ponad 50 nowoczesnych centrów, które oferują kompleksowy zakres usług dentystycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH